Wpis z mikrobloga

@pawlo74: @cyberpunkbtc: Nie chodzi o hajs, a o relacje z ludźmi (ze znajomymi), bo to co się odwala na Steem (głównie w Polskiej społeczności [ale nie całej]) potrafi wołać o pomstę do nieba. Jakbym napisał wpis na mirko to by gały powychodziły ludziom z oczu xd

Natomiast co padnie szybciej - wykop z jednym serwerem czy steem, który ma ich więcej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najgorsze
  • Odpowiedz
Natomiast co padnie szybciej - wykop z jednym serwerem czy steem, który ma ich więcej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@fervi: Nie wierzę że cos takiego napisałeś. Ja #!$%@?ę, już widać że ci ryje beret od przebywania z tymi idiotami.
Jak wartość shitcoina padnie to wyłączą serwery bo nie bedzie im się opłacało ich trzymać.

To gówno padnie bo token jest bezwartościowy. Jego cena wynika tylko ze spekulacji
  • Odpowiedz
@pawlo74: @fervi: To ja ci teraz udowodnię jaką głupotę robisz.

Popatrz. Dostajesz INFLACYJNE shitcoiny za swoje wpisy. Musisz cos robić żeby je dostać.
Dlaczego więc nie zainwestujesz w ETH, NEO lub jakikolwiek inny system POS?
Będziesz dostawał inflacyjne coin za nic.

Tu potrzebujesz upvote kogoś żeby dostać malutką część nowo wytworzonych steemów. Twój wpis to tak jakby koparka. choć wiadomo że nie jakosć wpisó jest wynagradzana :D

W POS nie
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: @pawlo74: Jak Steem upadnie to może być to mój najszczęśliwszy dzień życia z powodu tego co się dzieje w Polskiej społeczności. W skrócie zrobili sobie ludzie ludzką piramidę (XD), w której małe konta tyrają na założycieli. Śmieszna sprawa. No prawie, bo różne fajne rzeczy powyciekały

Na Steem też możesz zarabiać za nic hajs - wkładanie hajsu do botów, są jednak lepsze interesy jak umiesz programować :P

Natomiast ja nie
  • Odpowiedz
@fervi: zabawa zabawą a realia realiami, zabawa kiedyś się skończy nie dlatego, że jacyś bitcoinowcy tak powiedzieli. Jeżeli przetrwa do następnej bańki to będę naprawdę zdziwiony ale nie mówię, że to niemożliwe. Po prostu to nie może funkcjonować bo tam nie ma żadnego modelu biznesowego wszytko opiera się na spekulacji i kasie głupich spekulantów. Btw. shitcoiny nigdy nie zagrażały bitcoinowi dla mnie to wszystko jedno. Wyrażam tylko jak ja to widzę.
  • Odpowiedz
@fervi: skiter nie uciekł i nie ucieknie już tu wciąkł na dobre, jedyna nadzieja to, że kiedyś coś do niego dotrze a na bitcoinie tym bardziej nie działałoby bez sponsorów a Larimerek bardzo dobrze to wiedział inaczej zrobił by to na bitcoinie a nie budował ponzi. Ned na pewno jest tylko zwykłym słupem.
  • Odpowiedz
@pawlo74: Wiesz jakie to jest gówno? Nawet nie masz pojęcia.

Kumasz zasadę działania że tam twój głos jest wart więcej im więcej masz tokenów steem na koncie?
Tylko że możesz zrobić cos takiego że pożyczasz te tokeny komuś innemu. Wysyłasz mu na konto i możesz je odbrać w każdej chwili. Taka osoba dzięki temu ma większą moc swojego głosu. No i wykorzystują to do zarabiania na nich. Ktoś możesz kupić u
  • Odpowiedz
@fervi: @cyberpunkbtc: @pawlo74: to wszystko może runąć nawet jutro. To czysta spekulacja, która działa dzięki dobrym chęciom i nadziejom, oraz inwestycjom wysokiego ryzyka tych, którzy prowadzą infrastrukturę.
Czy może się to zmienić? Może. W jaki sposób? Jakbym był takim wizjonerem to bym nie dyskutował z misterem steemitowego bólu dupy na wykopie tylko inwestował i realizował business plan.
Jest kilka rzeczy z potencjałem: ekosystem dla aplikacji i interfejsów, smt (jeśli
  • Odpowiedz
@fervi: @pawlo74: @dcp8: @plaisant

Smartfony w dzisiejszych czasach są dość solidnymi urządzeniami, nie są tak łatwe do zhakowania.

Twój smartfon jest prawdopodobnie najbezpieczniejszym urządzeniem, jakie masz, wystarczającym na przechowywanie kluczy z niewielkimi kwotami kryptowalut.


Widzicie? Potwierdza co ja zawsze pisałem tutaj. Jak jakiś amator prosi o portfel (prawdopodobnie nie ma dobrze zabezpieczonego komputera) to dlatego sugeruję zawsze portfel mobilny. Electrum nie jest dla nich dobrym wyborem.
  • Odpowiedz
@fervi: Wiem, ale w ogóle nowym użytkownikom lepiej doradzać jakieś prostsze portfele niż electrum czy samourai. Na pierwszy kontakt lepsze jest coś bardziej intuicyjnego. Poza tym electrum zwsze generuje im seeda w mało popularnym bipie. Później ci ludzie mają problem żeby odczytać go na innych portfelach. Na początek lepiej jeden z otwartych, prostych portfeli żeby nie odstraszać.
  • Odpowiedz
@fervi: @pawlo74: No i ocb z tym https://tippin.me
Co to robi za różnicę? Tak samo mogę wkleić mój adres LN jak na tej stronce.
Rozumiem że jak coś dostanę to jest to u tego typka i dopiero mogę do siebie wypłacić?
Jaki w tym sens? Nic tam nie jest kompletnie opisane jak funkcjonuje.
Nawet nie można założyć w normalny sposób konta na mail, tylko autoryzację twittera.
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: poszlo. Ja rozumiem, że centralizacja ale inaczej nie ruszymy z miejsca. Cebula jak mu się uzbiera to będzie miała motywację aby założyć portfel LN i wypłacić a może nawet nie portfel a swój węzeł LN. Tam wpłacasz nawet 1 sat i wypłcasz za darmo chlopie rewelka! Dla Polaka robaka coś wspaniałego, darmowe ;)
  • Odpowiedz
@pawlo74: No widzę, potwierdź mi tylko to że funkcją dodatnią tego jest to, że podaję adres a tam na stronce z czasem może się zmieniać adres, ale zawsze będzie trafiało na moje konto?

Mnie się zawsze podobało w tipowaniu ludzi na zwykłe adresy co innego. Taki adres zawsze jest aktualny, nie jak adres do LN, który przepada jak zamkniesz kanał.
I zajebiste było to że każdy miał wgląd w historię, widział
  • Odpowiedz
No widzę, potwierdź mi tylko to że funkcją dodatnią tego jest to, że podaję adres a tam na stronce z czasem może się zmieniać adres, ale zawsze będzie trafiało na moje konto?


@cyberpunkbtc: nie pytaj mnie o szczegóły techniczne, polecają odpowiedni ludzie, więc nie powinno być źle. Na konto zawsze trafi a to są jednorazowe faktury, które tracą ważność po wykonaniu przelewu albo po 3600 sekundach czyli godzinie, musisz popracować nad
  • Odpowiedz