Wpis z mikrobloga

Jacy bezczelni są ludzie w tym kraju to ja nawet nie

Wchodząc do przedziału PKP rzuciłem "dzień dobry". Pierwszy raz w PKP nikt mi nie odpowiedział - jak spojrzałem na grube i chude karyny to już wiedziałem, dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Był ich cały przedział, wiedziałem, że na pewno coś się odwali tej podróży. To stado się znalo jak szybko wywnioskowalem

W pewnym momencie jedna z karyn, która najbardziej 'uważała się' za księżniczkę (a była max 4.5/10 przy obiektywnej ocenie) założyła nogę z buciorem na siedzenie na przeciwko. Mówię no lekko zahaczyla, może zaraz zdejmie. Mija 5 minut, nic się nie dzieje, a zamiast tego śmiechy i chichoty, no nic - grube lochy z reguły kwicza, a nie się śmieją, wybrałem transport publiczny, może zaraz przestaną...

Ta nagle zakłada druga nogę i sobie leży. Mówię no chyba ją coś już lekko poje&£@o, mokro na dworze, a ta buciory zakłada, nogi się zmeczyly księżniczce. Myślę obywatelu, Czas działać jak uczyło Mirko:

-Chyba sobie jaja robisz? Zapytałem
-k(karyna) patrzy się I wielce zdziwiona, wszystkie ucichly raptownie
- no wiesz o co mi chodzi, spójrz za okno, ktoś będzie chciał siąść na tym miejscu, a Ty tam trzymasz buty po deszczu. Ty byś chciała siadać na takie miejsce, jakby ktoś trzymał je przed Tobą?
-k - (dalej zdziwiona, że 1 raz w życiu chyba ktoś im zwraca uwagę) - moja sprawa co robię z nogami
-ja już #!$%@?, bo ileż można, ale dalej kulturka, bo znizal się nie będę do ich poziomu - za to jest mandat wysokości 200 zl z tytułu paragrafu 69 (XD) kodeksu transportu publicznego (kolejne xd co ja wymyśliłem) mam udac się po konduktora? Tak się składa, że studiuję prawo w ruchu, mam pokazać legitymację? (nie studiuje żadnego prawa, tym bardziej co to jest prawo w ruchu, ale tępe #rozowe więc mówię powiem byle co, może zadziała - już siegalem po portfel)
-k- dobra ogarnij się typie (buty sciagnela) I siedzi jakby kot się nie powiem co

Pościgow I wybuchów nie ma, ale ta sytuacja tak mnie zazenowala, jeżeli młodzi w wieku okolo 18 lat tak patrzą na świat, to tu nigdy się nie zmieni NIC

#polska #zalesie #bekazpodludzi #rozowepaski #patologiazewsi #patologiazmiasta
  • 15
  • Odpowiedz
@obywatel_gov: wczoraj przydarzyło mi się coś bardzo podobnego, jakiś chłopak zmęczył się tak bardzo, że zajmując dwa siedzenia, na jednym postawił sobie stópki. Na szczęście nie był tak waleczny jak twoja Karyna, bo posłałam jego butom długie i wymowne spojrzenie, a on zreflektował się i usiadł normalnie.
  • Odpowiedz