Wpis z mikrobloga

  • 2
Do tej pory śmiałem się z ludzi którzy pisali o Kubicy w swoich snach, albo uważałem to za troll. Dzisiaj to mi o------o i miałem krótki sen o tym że Kubica zdobył 6 miejsce w kwalifikacjach, a potem świetnie zaczął wyścig i wyszedł na drugie miejsce, kończąc ostatecznie czwarty. Tylko nie rozumiem dlaczego był w Renault na żółto XD #kubica
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dorken: mi się śniło dzisiaj, że kubica brał udział w tour de pologne xD a ja byłem kibicem na rowerze i cały trase jechałem obok niego od startu do mety, i on wygrał etap a ja wjechałem na mete jeszcze przed nim xD
  • Odpowiedz
@Dorken: To widzę, że chyba kolega miał ten sam sen co ja kilka dni temu. XD Też 4-5 miejsce i żółty bolid. Do tego pamiętam najwięcej akcji działo się na jakimś torze miejskim. EDIT: Jeszcze pamiętam, że Robert był wkurzony bo mogło pójść lepiej ale to wiadomo jak to Kubica XD
  • Odpowiedz
@Dorken mi się śniło jeszcze lata temu że wrócił ale bardzo słabo mu szło i spadł po pierwszym okrążeniu na koniec. Ale to był wszechświat gdzie wrócił z marszu po wypadku.
  • Odpowiedz