Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#samochody #telefony
Czy ktoś z Was używa takich magnetycznych uchwytów na telefon wsuwanych w kratkę nawiewu? Jak się to sprawdza? Czy uchwyt siedzi stabilnie w tej kratce? Magnes dobrze trzyma żeby telefon nie wypadał na wybojach?
Ktoś mi to polecał jako alternatywę do mojego na żelowej przyssawkę do deski rozdzielczej, ale jakoś jak jak na nie patrzę to nie jestem przekonany...
  • 7
  • Odpowiedz
O żelowa trzeba dbać czyscic i nie zostawiać na słońcu, a togowno trzyma mocno, łatwo trafić i jest w zasięgu wzroku.
  • Odpowiedz
@Jack0wy: U mnie w aucie nie sprawdza się ta na kratki, ponieważ są one ruchome i na wertepach lata to jak małysz za świetności, natomiast przykleiłem to do szyby i trzyma się już trzeci albo czwarty miesiąc, wytrzyj i odtłuść raz dobrze zarówno szybę, jak i samą gume i bedzie działać.

Sam magnes bez zarzutów, nigdy nie spadło.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michu124: żelową miałem od kilku lat w jednym miejscu i jak się okazało po próbnym kupnie nowej - "kiedyś to było". Tamta prawie deskę brała ze sobą przy odczepianiu, tą wystarczy pociągnąć i schodzi bez protestu.
@hyrla: no właśnie cholera wszystkie kratki są ruchome, tego się boje :)
  • Odpowiedz
@Jack0wy: Wszystko zależy od samochodu, ja osobiście mam i polecam znajomym. Lepszego uchwytu nie miałem, magnes mocno trzyma :D podeslij zdjęcie kratki albo model samochodu to spróbuje pomoc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Haslo123: pacjent to ubiegłoroczny partner, ale w sumie to dopiero teraz przypomniałem sobie że ja tam nie mam kratek w nawiewie... Hehe. Ale w sumie mogę zamienić i wziąć do Avensisa 2
  • Odpowiedz