Wpis z mikrobloga

Totalnie nie siedzę w temacie #webdev jednakże muszę pomóc w postawieniu strony wizytówki firmowej. Tak się stało, że osoba ze mną współpracująca już kogoś znalazła do zrobienia pierwszego draftu. Strona wyceniona na 1600 zł, ogółem wygląda biednie: logo na górze, kilka slajderów, możliwość dodawania wpisów, oferta i kontakt - ot tak postawiona na CMSie.
Ja wiem, że za 1600 złotych to nie będzie wodotrysków no ale kurde spodziewałem się trochę więcej. Co mnie jednak najbardziej zastanawia. Dodatkowo w mailu:

Utrzymanie na serwerze 180 zł/ rok
Koszt wykupienia domeny około 60zł/rok

Nie siedzę w temacie ale przeglądając na szybko oferty wydaje mi się to trochę drogie, mam racje?

Myślę czy by tego nie pierdyknąć i powiedzieć, że poświęcę 2 tygodnie i sam to zrobie. Co mi polecacie do naprawde prostej strony wizytówki? Wordpressa/ joomle? Chciałbym to zrobić w formie single page bez odnośników do podstron. Najbardziej martwi mnie temat grafiki bo nigdy się tym nie zajmowałem i z tym mogę mieć największy problem.

#webdev #stronywww #wordpress #stronainternetowa
  • 6
  • Odpowiedz
@Kermii: wes se pan szablon gotowy z wordpressa i gitara. 10 min roboty. Do tego server z domena z kei.pl czy innego linuxpl.com

Domena pl za free pierwszy rok a server 50zl

Zaoszczedzona kase mozesz kupic paczki i kawe dla współpracownikow
  • Odpowiedz
@johnmorra ta. 10 minut to zajmie mu kupienie szablonu.. Dołącz do tego instalacje CMS, konfigurację, uzupełnienie treścią. Musi jeszcze tego wszystkiego się nauczyć. Pewnie samego cmsa będzie kilka razy instalować bo coś zepsuje. Nie mówię już o optymalizacji, seo i zabezpieczeniu. Po roku pewnie stwierdzi ze jednak mógł kogoś szukać
  • Odpowiedz
@macjan_666: jeśli OP myśli samemu nad postawieniem czegoś to znaczy ze nie bedzie to jakaś wymagająca strona. Zaloze sie ze zadnego pozycjonowania nie ma w cenniku od goscia co zrobil juz dla nich projekt. Zalezy co to za firma, jaki ma target i czy potrzebuje w ogole robic jakies kampanie. Na kei.pl ma automatyczne stawianie wp potem wybiera darmowy szablon ktory ma juz w sobie wtyczki do wpisywania tresci. Zmienia loga,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@johnmorra tak jak napisałeś, nie potrzebuje niczego z kosmosu. Strona wizytówka z ładnym szablonem + coś ala galeria gdzie będę wrzucal kolekcje z galerią zdjęć. Sprawdzę kei.pl i zobaczę jak to wygląda.
  • Odpowiedz