Wpis z mikrobloga

#nintendoswitch #switch Panowie i panie gdybyście mieli przekonać do smasha swojego dobrego znajomego w wielkim skrócie jakim argumentem byście się posłużyli?
Rozważam zakup, wypłata była :D jednak nigdy nie byłem za bijatykami a taki polecany Mario kart mi nie podszedł. Generalnie zależy mi na opcjach odblokowywania/ulepszania postaci lub ogólnie żeby przez granie można było stawać się lepszym (nie tylko pod względem skilla). Czy smash jest dla mnie?
  • 12
@Suplement_Diety: jak najbardziej odblokowuje się postacie. Zaczyna się z 8, a całą resztę (w sumie 66) trzeba odblokować, poprzez wygranie z nimi meczu. Opcje ulepszania postaci masz w trybie world of light, gdzie masz drzewko rozwoju pasywnych zdolności + wybierasz drużynę spiritów które zwiększają twoje statystki, lub dają dodatkowe moce. Spirity możesz lvlować, a niektóre ewoluować.
@Suplement_Diety: To moja pierwsza stycznosc ze Smashem, nigdy w zadnego nie gralem. Zawsze posysalem sromotnie w kazda bijatyke. Gram 3 dzien, przeszedlem mysle z 40% singla i powiem Ci, ze to jedna z najlepszych gierek w jakie gralem. Ten koncept z brakiem paska energii i wyrzucaniem za plansze to #!$%@? majstersztyk. Kup i graj, nic lepszego Cie w zyciu moze juz nie spotkac!