Wpis z mikrobloga

Ten Icek p------i takie farmazony że masakra, ja kiedyś też wyzwałem policjanta na komisariacie to dostałem tak w p---e że odechciało mi się, obstawiam że jak by wyzwał kogokolwiek tam to by się z nim nie patyczkowali... jak go słucham a pomyślę o Tym co przeżyłem będąc kozakiem kiedyś to mam ochotę mu w------ł na łeb bajkopisarz j----y, poza tym kozakiem być nie znaczy cisnąć kogoś tylko inteligentnie rozmawiać nie dając sobie wejść na psyche i ambicję oraz nie sprzedając nikogo i warząc słowa... kretyn
#danielmagical #patostreamy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vooqu: Ciekawe czy ty bys pobil typa ktorego oglada codziennie z 50k roznych osob, gdyby wrocil ze sladami pobicia z komendy i gruby by rozkrecil afere to psy w toruniu by mialy cieplo
  • Odpowiedz
@Vooqu: tylko że Ty nie jesteś aktorem na U2, możliwe że (powtarzam MOŻLIWE, pewnie tak nie było, ale można to wziąć pod uwagę) niechcieli nic robić ickowi, bo potem by wrócił na U2 opowiedział jak go potraktowali i mogli by mieć smród, a oni już wystarczająco dużo problemów mają z nimi
  • Odpowiedz
Policja się z nimi tak patyczkuje, bo nie chcą nawet na trochę wyjść po za granicę prawa, bo wszystko jest medialne. Wcale bym się nie zdziwił jakby właśnie z tego powodu odmówiono przyjęcia go na izbie, bo sam fakt bycia pijanym nie jest wystarczająca podstawą prawną.
  • Odpowiedz
Może macie rację, może ich traktują inaczej, jednak nadal twierdzę że obrażając psa dostałby chociażby mandat 500 zł porządkowy tak zwany...
  • Odpowiedz