Wpis z mikrobloga

@ScaRRyMaN: Rama nie ma uszkodzeń ale powierzchniowo ją chwyta ruda to by wypadało wyczyścić i zabezpieczyć. Za to podłoga, błotniki itd. gorzej. Przy czym nie musi nadwozie być zrobione w kolorze, wygląd auta nieistotny.
@Neoplan: piaskowanie i malowanie ramy to jakieś 1000-4000zł zależnie od technologii i samego wykonawcy (najdrożej wyjdzie lakierowanie polimocznikiem pod dużym ciśnieniem, line-x etc). Od razu mówię, że raptor nie nadaje się sam na ramę, najpierw trzeba pokryć ramę jakimś epoxydem

Blacharka: dobrze zrobiona to jakieś 300-600 za element. Potem #!$%@?ć raptorem lub polimocznikiem (są rozwiązania tańsze od line-x robione na zimno, stosuje się to na dachy ale nie spotkałem nikogo, kto
@ScaRRyMaN: Licząc z zapasem, boję się że to wyjdzie z 10 tysięcy. Czyli... Biorąc pod uwagę, że auto jest seryjne i póki co nic w nie prawie nie włożyłem... chyba lepiej go pogonić do ludzi, a samemu poszukać jakiś młodszy, niezgnity, np. z Włoch... Albo nawet nie Jimmiego, bo myslałem by zamienić na coś większego...
@ScaRRyMaN: Muszę pomyśleć, bo miałem tez w głowie plan żeby kupić pickupa i jakąś fajną zabudowę mieszkalną na nim wyrzeźbić. Ale to już jest tak mega dużo zachodu, że chyba nie podołam w sensownym czasie.