Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki! Jest sprawa, chcę nabyć drogą kupna Samsunga Galaxy Note 9 i Sferis ma najlepszą cenę jaką znalazłem (potrzebna pełna faktura VAT 23%, a nie żadne marże od Januszy z alledrogo), ale właśnie wiem, że ze Sferisem jest coś nie tak i pozamykali wszystkie salony a przejął ich Action. Pytanie czy brać od nich sprzęt, czy lepiej darować sobie i szukać u kogoś innego? W ostateczności taka cena jest też na morele, ale tutaj jest dużo negatywnych opinii odnośnie tego, że wysyłają sprzęt ze zwrotów, słabo u nich z obsługą etc. Pomocy!
#sferis #morele #morelenet #note9 #samsung
  • 18
  • Odpowiedz
@dzieju41: no daje do myślenia, ale no jakby nie patrzeć to te sklepy są spore. Dodatkowo Action to też nie jest mała spółka zoo z kapitałem 5k. Dlatego też właśnie chcę się dowiedzieć od ludzi, którzy kupowali od nich ostatnio, czy nie ma problemów z kontaktem, z rękojmią etc.

@Piwniczak35: meh, nie chcę. Chcę się przesiąść z OnePlus'a 5t bo mi się znudził już, to w sumie takie
  • Odpowiedz
@WillWonka: bierz w Morelach. Są autoryzowanym sprzedawcą, myślę że ten wykop co ostatnio był to jednostkowy przypadek. Jakby było więcej takich sytuacji to już dawno straciliby autoryzacje samsunga. Po prostu jakiś jeleń z działu zakupów zamiast kupić telefon pod klienta nie z Samsunga tylko z jakiegoś innego źródła bo chciał żeby szybciej ten towar klient dostał albo chciał sobie więcej kasy do premii dołożyć.
A nawet jakby było coś nie
  • Odpowiedz
@WillWonka: Tu masz racje jeśli chodzi o fakturę... Zwrot dotyczy tylko osoby fizyczne.
Teraz zobaczyłem że rzeczywiście Action ma autoryzacje. :) Możesz spróbować, ale akurat sam miałem problemy z nimi jeśli chodzi o towar z "Polskiej półki". Z tego co wiem właśnie dlatego kiedyś dostali kare ileś tam tysi zł. za obracanie vatem z innych rynków.
Jeżeli nie chcesz kupować telefonu w Morelach to sprawdź proszę listę autoryzowanych dostawców na
  • Odpowiedz
  • 0
@MimikX90 no właśnie znajomy ma sklep z elektroniką i oni praktycznie cały czas zamawiają rzeczy z actiona i mówi że nie ma nigdy problemów z tym. Dlatego chyba zdecyduje się na sferisa. W sumie niczym nie ryzykuje, polska firma, autoryzacja jest do tego wezmę sprzęt za pobraniem żeby nie zamrozić kasy i tyle.
  • Odpowiedz
Podsumowując: kupiłem w sferisie wersję 8/512 - ta wersja kosztuje wszędzie 5300, a u nich wyrwałem za 3950 złociszy. Wszystko legit, europejska dystrybucja, także nie ma się czego obawiać. Polecam #sferis
  • Odpowiedz
@WillWonka: Nie ma się czego bać. Często robią bardzo duże promocje w sferis. Laptop który wszędzie kosztował 4300zł u nich był przez dwa dni za 2900zł. Nic nowego takie przeceny, ale są bardzo ograniczone czasowo i zdażają się co jakiś czas.
  • Odpowiedz
@WillWonka przepraszam, że odgrzebuje temat. Jak się sprawuje telefon od nich? Właśnie jestem na etapie zamawiania i chciałbym wiedzieć czy wszystko ok, bo ich cena nadal miażdży konkurencje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@DjTraxx wszystko jest ok, telefon jest z dystrybucji Węgierskiej ale gwarancja i wszystko jest normalnie. Nie można jedynie skorzystać z niektórych rzeczy z Samsung members np. z Samsung guard. Ale myślę że przy takiej różnicy w cenie nie jest to jakiś wielki problem :)
  • Odpowiedz