Wpis z mikrobloga

@Mescuda: W sumie smutne ale ja nie ufam psychologom, a raczej nie wierzę w ich skuteczność. Moim zdaniem jest to opcja dla ludzi w konkretnym dołku ale i tak za zwyczaj dostajesz gównoleki, po których działasz jak zombie.

Naprostujcie mnie jeżeli się mylę.
  • Odpowiedz
Moim zdaniem jest to opcja dla ludzi w konkretnym dołku ale i tak za zwyczaj dostajesz gównoleki, po których działasz jak zombie.


@Borni: nie byłeś nawet. Psycholog nie jest od prowadzenia farmakoterapii tylko od pomagania przez rozmowe i rozne techniki. Czy wszstkie sa skuteczne, czy kazdy jest tak samo dobry, no wiadomo ze nie. Tak samo jak nie kazdy mechanik jest dobry a czesc odpierdIla fuszere xD znam kogos kto byl
  • Odpowiedz
@Borni: Mylisz się.

Myślę że po prostu nie każdy psycholog i psychiatra się nadaje do tej pracy, a Ty akurat trafiłeś na taki przypadek, lub wzorujesz się na powszechnej opinii. Ja mam uraz do szkolnych, ale to dlatego że oni najczęściej jako specjalizację maja uzależnienia i z 3 z którymi miałem coś wspólnego jedna w miarę rozumiała istotę problemu.

Wśród psychologów sa też osoby mówiace coś w stylu typowego wykopka: "Nie
  • Odpowiedz
gównoleki, po których działasz jak zombie


@Borni: jeśli masz jakieś poważne problemy - może, ale zadaniem lekarza jest takie dobranie leków, żeby były skuteczne i nie wpływały na Twoje funkcjonowanie. Dobrze dobrane antydepresanty wcale nie wpływają na kontakt z rzeczywistością, zdziwiłbyś się jakbyś się dowiedział ilu Twoich znajomych jedzie na takich tabletkach ;)
  • Odpowiedz
@Naturmensch: Jako osoba, która jest po kilku latach psychoterapii powiem, ze to jest bs. Psycholog nie rozwiąże wszystkich twoich problemow, które nie są urojone. Prosty przykład, jak masz depresje, bo masz milion złotych długu, to jedyne co moze zrobić, to wkręcić ci, ze to nie jest problem.
  • Odpowiedz
@Mescuda #!$%@? mnie to w tym wywiadzie jak koles powiedzial ze ludzie na wsi nie mają takich problemów xD tylko co drugi to alkoholik a od czasu do czasu ktoś sie powiesi xD tak jak kiedyś nie było lekarzy ale było dobrze kurła bo jakoś ludzie zyli ale nagła śmierć w wieku 45 to byla norma xD
  • Odpowiedz
Moim zdaniem jest to opcja dla ludzi w konkretnym dołku ale i tak za zwyczaj dostajesz gównoleki, po których działasz jak zombie.


@Borni: no #!$%@? rzeczywiscid xD bralem leki i po miesiacu brania minelo mi praktycznie wszystko co mi dolegalo xD ale niee #!$%@? to nie mogla byc prawda bo wg ludowej madrosci chodzilem jak zombie xD
  • Odpowiedz
@Zgredzimierz: wątpię żeby którykolwiek zawodnik się zdecydował pojawić w takim programie, zwłaszcza poważny zawodnik taki jak właśnie Slodkiewicz. Przyczyn jest dużo, ale głównie dlatego, że zawodnicy właśnie wiedzą co i po co robią i koks którego używają nie jest dla nich czymś co stanowi ucieczkę od kompleksów a czymś zupełnie innym.
  • Odpowiedz
@TestoDepot Chodziło mi o kogoś "dużego" z kulturystyki. Może faktycznie przesadziłem z Słodkiewiczem bo on to się chyba nawet nie przyznaje oficjalnie, że bierze koks chociaż każdemu go przepisuje :D Ale taki Koralewski albo "bigmotherfucker"( czy jakoś tak) z Bielska. Bo to jakby pytać ćpuna o skutki uboczne marihuany :P
  • Odpowiedz
W sumie smutne ale ja nie ufam psychologom, a raczej nie wierzę w ich skuteczność. Moim zdaniem jest to opcja dla ludzi w konkretnym dołku ale i tak za zwyczaj dostajesz gównoleki, po których działasz jak zombie.


@Borni: Chodzenie jak zombie to mit. Tak samo jak to, że leki zmieniają osobowość - nie, nie zmieniają. Dokładnie działanie zależy bardzo od tego, co ci dolega - bo w końcu w zależności od
  • Odpowiedz
@Oseghe

jak masz depresje, bo masz milion złotych długu, to jedyne co moze zrobić, to wkręcić ci, ze to nie jest problem.


Żaden psycholog nie będzie co wkręcał, że milion złotych długu to nie problem. A jeśli próbuje to go #!$%@? zmieniasz bo to jakiś tłuk a nie psycholog
  • Odpowiedz