Wpis z mikrobloga

Wołam @kodiwpigulce_pl, fanów #androidtv i chińskich #tvbox
Też macie problem z #netflix na #mecool i tym podobnych sprzętach??

Od dwóch dni błąd: tvq-pb-103(2.10.0)
Na redicie widziałem, że ludzie też to zgłaszają, na forum kodiwpigułce też widzę......
Dzieci płaczą, teściowa płacze... Musiałem się upodlić i nakraść filmów/seriali/bajek z torrentów aby mieć święty spokój....

W tej samej lokalizacji (ten sam IP) na laptopie/telefonie działa wszystko jak tralala - więc to ewidentny problem tego specyficznego urządzenia.
Pewnie znów coś mieszają z zabezpieczeniami jak kiedyś z Widevine L1
  • 17
@kodiwpigulce_pl:
Nie da rady, netflix jej leci jak radio na tv.
Normalnie siedzi i robi coś innego jak granie w pasjansa na kompie, szydełkuje, sprząta, etc + netflix w tle na tv.
Teraz brak netflixa i ogląda kanały informacyjne na okrągło (jakies wiadomości, wywiady, etc) - widząc co robi nasz wspaniały rząd chodzi wkurzona i zatruwa życie innym :D

Oddawać netflixa ;)
@gchmurka ale chodzi mi, że aplikacja Netflix z tabletów/telefonów działa na mecoolach. Możesz pobrać z apkmirror i zainstalować z pliku.

Ja żałuję, że kupiłem mi boxa. A Netflix znów sobie w kolano strzela i częściej zastanawiam się nad pożegnaniem się z nim...
@kodiwpigulce_pl:
Netflix certyfikując urządzenia pobiera od producenta $, mecool daniny nie płaci :D
Inni producenci sprzętu (podejrzewam że proceunci tv, nvidia, etc...) zapukali do netflixa z żalem - czemu mamy płacić skoro taki mecool ma wywalone...

Teraz wyjścia są dwa:
- albo mecool zapłaci netflixowi haracz i ich odblokują (w co wątpię)
- albo ktoś zhaczy urządzenie mecolla i zacznie się przestawiać jako coś innego (ale to zawsze będzie zabawa w