Wpis z mikrobloga

@ACE41: widziales kononowicza na zywo z matka kiedys?
Dlatego ci mowie ze kazdy kto to widzial na zywo ta relacje, nawet durne zakupy w sklepie miesnym ten od razu widzial ze to nie jest normalna relacja matka syn.
P.S sugerujesz ze konkurenci polityczni Kononowicza przodka pilsudskich podlozyli mu swinie przed wyborami i przez to Konon Polski nie uratowal?
@alfons-metody: Oglądam Kononowicza od 2006 roku, jego matka ledwo się poruszała i co miał nią niby ruchać? co za żenada. Czeczetkowicz robił masę filmów i nie było tam ani jednego podtekstu seksualnego w relacji matka - synowie. Nie masz dowodów, sąd go oczyścił także to zwyczajne sianie fermentu. Jak to w Polsce ktoś miał ból dupka, że Konon startował w wyborach i zrobiło się o nim głośno. Idąc taką logiką mogę
@ACE41: no tak, wczoraj Kononowicz mowil ze majora #!$%@? a dzisiaj ze to klamstwo. Wierzysz klamcy a sad ma problem skazac za przemoc domowa jesli ofiara broni sprawce a jedynym swiadkiem jest sasiadka slyszaca krzyki i widzacac siniaki u matki. Wierz dalej warmianinowi. W Białym nikt mu ręki nie podaje, nie dlatego ze donosi na policje bo czlowieku POLICJA w 100% ignoruje jego donosy zawsze, nie podaja mu reki bo jest
@ACE41: Wiesz co to jest dowód z pomówienia? Widocznie nie wiesz bo byś jak skończony debił nie #!$%@?ł "nie masz dowodów". Pogogluj sobie dowód z pomówienia potem stop pomówieniom i przestań #!$%@?ć jak potłuczony.
Sądy w Polsce mogą cię skazać z powodu braku dowodów albo nie skazać gdy dowody są ale to już na dłuższą rozkminkę. Powiem ci wiecej sad ma problem zaciagnac ofiary przemocy domowej przed sad, psychologow policyjnych brakuje
@alfons-metody: Człowieku jak oskarżasz kogoś o coś w sądzie to myślisz, że na czym się tam opierają na zeznaniu ? Mam styczność z Wydziałem Cywilnym i doskonale wiem jak to jest formalnie. Gdzie te obdukcje czy coś gdzie jest potwierdzona przemoc? Tak to może pójść pierwsza lepsza laska do prokuratury i oskarżyć cię o gwałt ale co dalej? oparcie tylko na zeznaniach jest gówno warte w sprawie. Nie sądź wszystkich swoją
@hiplit2137: wchodzili za raczke do sklepu, kononowicz zawsze agresywny przy matce, nikomu nie pozwalał do matki sie odezwac a i ona sie odezwac nie mogla, tylko wskazywala palcem a kononowicz krzyczal rozkazywal obsludze ze to wkladac do koszyka. Takiego agresywnego Kononowicza nie widac na filmikach. Poza takimi rzadkimi wyjsciami do sklepu byla ona zamknieta w domu i nie miala kontaktu z nikim zewnatrz czesto przez tygodnie. To jak zmienia się Kononowicz