Wpis z mikrobloga

@FionnMacCumhail: @PelenGaz: @Metiu1231: Jeteśmy zwierzętami. Cały czas kierujemy się emocjami i porządaniem, czasem wybieramy tylko co bardziej nam się opłaca i kalkulujemy jakie jest ryzyko wybryku. Faceci są inteligentniejsi bo chociaż mówią szczerze o tym że im chce sie bolcować i na co mają ochotę a kobiety owijają w bawełnę i udają matkę dziewicę (która swoją drogę zrobiła z Józefa największego jelenia wszechdziejów xDD)
  • Odpowiedz
@FionnMacCumhail Nie chciałbym by po tych dziewczynach jechano czy szantażowano w necie - serio.Chodzi mi o to żeby młodsi ode mnie nie popełnili tych samych błędów co ja że kobiety to święte i cnotliwe są i jak odmówi taka choćby kawy to niech zjeżdża i tyle.U nas wykształciło się podejście w podrywie jak pies do jeża a powinno być - jak się nie podobam to #!$%@? będzie inna
  • Odpowiedz
@robotMaciek: Dobrze, że takie grupki powstają, przynajmniej wiadomo w co się nie ładować. Natomiast panom, którzy chcą mieć drugą połówkę, radzę dobrze przemyśleć i posprawdzać przyszłą partnerkę.
  • Odpowiedz