Wpis z mikrobloga

Mamy zajęcia w #studbaza z public relations, na których musimy zrobić projekt ulotki (ogółem beka, bo jesteśmy ekonomistami i 90% nie wie jak odpalić w ogóle program graficzny, zrobić logo itp. ) no i wykładowca pokazał nam jako przykład taka ulotkę i powiedział, że ona jest bardzo czytelna i dobrze zrobiona. Dlaczego (,)

#grafika #grafikakomputerowa #publicrelations
rudaniunia - Mamy zajęcia w #studbaza z public relations, na których musimy zrobić pr...

źródło: comment_QE5m8WKDYNqXohb36YjJcjx9HxcAXTgs.jpg

Pobierz
  • 13
@rudaniunia: to jest taka ulotka a z drugiej strony menu, jednak nie jest poprawnie zrobiona po pierwsze zauważ marginesy tekst nie może się znajdować tak blisko marginesu wygląda to nieestetycznie, po drugie font jeżeli robię tego typu ulotkę (np menu) gdzie jest dużo tekstu na stronę stosuje prostą czcionkę (nie szeryfową) a tu jest nawet jakaś ozdobna i po trzecie tło te babeczki one musiały by mieć z 80% przezroczystości żeby
@rudaniunia: ja na swoich studiach, które nie miały związku z grafiką też, na zaliczenie jednych ćwiczeń miałem do zrobienia szablon strony internetowej, porobić w jakimś programiku, który nam facet nam podał na zajęciach, jakieś okienka, opisać co one by zawierały - nic ambitnego. Ja korzystając z tego, że miałem sporo wolnego czasu i trochę się bawiłem w photoshopie, zrobiłem pełen graficzny projekt strony. Efekt? Dostałem 3, bo facet stwierdził, że to