Wpis z mikrobloga

Słuchajcie jaka akcja mi się wydarzyła lata temu. Idąc nieopodal szkoły ujrzałem dwóch chłopców wyzywających trzeciego chłopca. Wyzywali go od małych Żydków, potomków jakiegoś dziadka z Łodzi. Okazało się, ze to dzieci bogatych Polaków, których rodziny zostały wypromowane na zamożne dzięki układom z Nazistami zawartymi podczas wieloletnich nocnych libacji oraz położeniu swoich brudnych polskich łapsk na majątkach przodków tego małego chłopca. Nie szczędzili go. W pewnym momencie zareagowałem i podszedłem do nich, dwójka agresorów zaczęła uciekać, zaś mały chłopiec krzyknął w ich kierunku coś w rodzaju „zajebe was kuhwy!”. Zacząłem go pocieszać, w końcu to jeszcze dziecko. Opowiedział mi ich historie, ze jeden z ich ma ojca glazurnika na kontrakcie w Stanach i wysyła on swojej rodzinie w Polsce ręczniki, na tym dorobili się niezłych pieniędzy. Ocierając mu łzy powiedziałem, ze jeszcze nadejdą pomarańczowe czasy, ze będzie wielkim geniuszem i zamożnym czlowiekiem, na co on wyszeptał jeszcze „polaki robaki”. Ten chłopiec to Testoviron.
#testoviron
  • 1
  • Odpowiedz