Wpis z mikrobloga

Wydaje wam sie, ze ten caly @dariusz-woznica ma serio jakies problemy psychiczne, czy jest po prostu srednio rozgarnietym atencjuszem, ktory sobie wymyslil, ze stanie sie slawnym patostreamerem? Te akcje u Magicala i Malysza byly serio #!$%@? xD tak samo jak to, ze rzadal kasy od Magicala, bo niby dziwki temu, ze mu okno rozwalil, bylo wiecej dymow i mu ludzie wiecej hajsu wplacali xD albo rzekomo obiecane 200zl od Malysza. Ten zyeb mieszka tefaz w ogole z rodzicami? Jego ojciec to jakis radny, na jego miejscu bym ubezwlasnowolnila synalka, bo inaczej daleko w polityce nie zajdzie xd
#patostreamy #malyszofficial #danielmagical
  • 14
@AamericanoO: tez mam wrazenie, ze jest wychowany bezstresowo i nie ma pomyslu na siebie i mentalnosc 10-latka, wiec sobie wymyslil, ze bedzie slawnym jutuberem. Ale nie wydaje mi sie, zeby jego zachowanie bylo efektem cpania. Na miejscu jego rodzicow derio bym go umiescila w jakims osrodku, zeby mu w glowie poukladali, bo to wstyd jak cholera miec takie dziecko xD no bez jaj. I on chyba serio mysli, ze jest jakis
@kajtusS: @AamericanoO: a mi on wygląda na dzieciaka którym rodzice się nie interesowali i ważniejsza była dla nich kariera, synek wyszedł na przygłupa już u samego Tucznika mówiac " to są inteligentni ludzie, nie obrażajcie ich" i inspiruje sie Tucznikiem także coś napewno z nim nie tak. Po za tym wmawia dzieciom żeby dodawali 666 przed nick, oni nawet nie mają świadomości co to znaczy ja bym mu #!$%@?ł dzbana
@Bezszelestnie: @imargam_2137: tez nie wydaje mi sie, zeby zrobil kariere swoimi streamami. Moglby byc co najwyzej ciekawym dodatkiem do streamow innych ludzi, bo jest nieprzewidywalny. Ale jego streamy to porazka. Albo nic nie mowi i sie gapi, albo mowi jakies kompletnie nieciekawe rzeczy. Natomiast ode mnie na pewno nie dostanie ani zlotowki. Typowy 20-kilku latek, ktoremu sie nie chce isc do pracy i mysli, ze obcy ludzie beda mu dawac