Wpis z mikrobloga

@xandra: ja dalej uważam że to jakiś mega bait stulecia bo nie ma #!$%@? żeby ktoś tam zobaczył niebieski i czarny. Taki inside joke z którego wszyscy się śmieją a po jakimś czasie ludzie na serio zaczęli widzieć tam to czego nie ma
  • Odpowiedz
@xandra: Wykładowczyni nam ostatnio o tym opowiadała na projektowaniu graficznym z tego co zapamiętałem to jest złudzenie jasności barw, jedni uważają, że są to kolory "na słońcu" a drudzy, że w cieniu i stąd to inne postrzeganie xd
  • Odpowiedz
ja dalej uważam że to jakiś mega bait stulecia bo nie ma #!$%@? żeby ktoś tam zobaczył niebieski i czarny.


@realizta: No ja właśnie nie wiem jakim cudem Wy tam widzicie biały i złoty skoro ta koszulka w rzeczywistości ma takie kolory, jakie my widzimy xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
ja dalej uważam że to jakiś mega bait stulecia bo nie ma #!$%@? żeby ktoś tam zobaczył niebieski i czarny.


@realizta: No ja właśnie nie wiem jakim cudem Wy tam widzicie biały i złoty skoro ta koszulka w rzeczywistości ma takie kolory, jakie my widzimy xD

@MDobak: ja myślałem, że to bait. Pamiętam że wtedy byłem po kilku nockach i zasnąłem gapiąc się w złoto biały kolor sukienki. Po obudzeniu
  • Odpowiedz