Wpis z mikrobloga

Akurat z tej serii dostałem zestaw ( mniejszy )od rodziców na mikolajki. Jeszcze mam gdzieś maskę, która dodawali do klocków. :)
@Ron1n o hui chyba mialem ten zestaw. Mam plan ze jak pojade do rodzicow to wykopie pudlo z klockami i bede probowal coś z tego ułożyć. Powodzenia dla mnie xD
@Ron1n: w ogóle ciekawostka - to mógł być jeden z najsłynniejszych zestawów w historii LEGO, a to dlatego że prawie spowodował upadek całej firmy. No może przesadzam, ale zdecydowanie jest najlepszym przykładem tego jak bardzo źle była w tamtych czasach zarządzana. Otóż koszt produkcji tych elektrycznych elementów był tak wysoki, że zestawy te sprzedawano ze stratą ( ͡° ͜ʖ ͡°) żeby ratować biznes dokonano tuż potem wielkich
@kwsap: Wszystko w 100% sprawne, choć okablowanie zrobiło się szare (tylko okablowanie, nie klocki) i trochę pęka izolacja. Ale w innym zestawie z tego okresu to samo się stało z tym elementem, więc widocznie taką średnią trwałość to ma, ale działa bez problemu.
Matko bosko, a ja sprzedałem ten zestaw wraz z 2kg mieszanki innych lego, 4 lata temu za jakies 250zł ...


Tam jest mały, czerwony silniczek, zwany Micromotorem. On sam jest cholernie drogi:
https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?id=259

@patwoh: > ogóle ciekawostka - to mógł być jeden z najsłynniejszych zestawów w historii LEGO, a to dlatego że prawie spowodował upadek całej firmy. No może przesadzam, ale zdecydowanie jest najlepszym przykładem tego jak bardzo źle była w
M_longer - > Matko bosko, a ja sprzedałem ten zestaw wraz z 2kg mieszanki innych lego...

źródło: comment_6WJizl265uwGJyjN6vutwF3WjkUBcS4J.jpg

Pobierz