Wpis z mikrobloga

Mircy taka sytuacja:
1. kupuję coś na #allegro
2. po paru dniach dostaję info, że nie mają tego co sprzedają
3. sklep proponuje coś innego, zgadzam się bo potrzebuję na szybko czegoś podobnego
4. po wszystkim, allegro pyta się mnie czy polecam sklep - odpowiadam, że nie czyt. negatyw ( ͡° ͜ʖ ͡°) no bo jak polecać kogoś kto sprzedaje coś czego nie ma na stanie? ¯\_(ツ)_/¯
5. po 3 dniach dzwoni ktoś ze sklepu i mówi, że da mi 50 zeta żebym unieważnił komentarz xD #tylewygrac
6. odpowiadam, że nie chcę 50zł, ale mają to przelać na fundację albo jakieś stowarzyszenie

#pytanie nie mam pomysłu gdzie mieliby przelać kasę... jakieś propozycje? #pomagajzwykopem
W sumie to ja też przeleję 5 dyszek :)
Pobierz acidd - Mircy taka sytuacja: 
1. kupuję coś na #allegro 
2. po paru dniach dostaję ...
źródło: comment_7EcA9e3EzwNxW5IUpSVGsc49qgqSqkGV.jpg
  • 7
@acidd: to jest plaga jakaś, jak mi debil przysłał 2x uszkodzony w ten sam sposób towar (z czego przez tydzień nie było ze sprzedającym żadnego kontaktu), bo go źle pakują, to jak odesłałem ten kolejny egzemplarz i zażądałem zwrotu kasy po zmarnowanych 14 dniach i pozostaniu bez tego, co chciałem kupić i potrzebowałem, to ten LOL zadzwonił po tygodniu i pado: a czemu negatywik może jakoś się dogadamy by pan usunął
@ArchDelux: szkoda gadać :P ja mam dwa przykłady: jeden jak powyższy i drugi, gdzie spóźnili się 3 dni z wysyłką ale #!$%@? takich fajnych gadżetów, że po transakcji z przyjemnością dałem im pozytywny komentarz z opisem w stylu 11/10 itd
@acidd: co innego potrafić sprostać sytuacji choćby w taki sposób jak opisałeś, a co innego januszować na komentarzach za olewanie transakcji albo manianę jak sprzedawanie czegoś, czego się faktycznie nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatnio tak czekałem na toner - "jest na stanie" na stronie, po zakupie 21 dni oczekiwania, bo nie ma na magazynie (natomiast na stronie nadal "jest na stanie") XD