Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #masturbacja
Wiecie czemu wasze laski się wkurzają, jak się brandzlujecie? Nie chodzi o dumę i takie tam bzdury. Tylko o to, że przyzwyczajacie się do nacisku i łatwości dochodzenia ręką. I później gumka fe - bo "nie czujesz", na jeźdźca tylko chwilę - po opadasz, a dojście na brzuch bo trzeba dokończyć ręka. A sorry Mirki, z mych obserwacji i rozmów wynika: kobiety raz -
potrzebują twardego, żeby dojść i dwa - lubią jak się dochodzi w nich albo jak czują te ostatnie "pulsowanie".
I nie chodzi o to czy laska jest aktywna, czy nie (chociaż to maga ważne w ogólnej satysfakcji), tylko o to że z ręką ZAWSZE dojdziecie i nie dajecie im finału, a one udają, bo inaczej męska dumą cierpi i już w zupełnie nie staje xD

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: nie rozumiem za bardzo co napisałeś więc jeśli dobrze zrozumiałam to zgodzę się z tobą. Seks uprawiamy tylko bez zabezpieczenia, po co mam się truć, a gumki są tylko dla tych co zmieniają partnerów.
I tak uwielbiam jak on dochodzi w środku, właściwie to nie czuć tego zbytnio ale sama świadomość jest podniecająca no bo taka nasza natura w końcu zawsze chodzi o "zapłodnienie"
Dodam też że mało, która kobieta
Nie chodzi o dumę i takie tam bzdury. Tylko o to, że przyzwyczajacie się do nacisku i łatwości dochodzenia ręką.


@AnonimoweMirkoWyznania: albo że się uniezależniacie od nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Seks uprawiamy tylko bez zabezpieczenia, po co mam się truć, a gumki są tylko dla tych co zmieniają partnerów.


@MajaGraja: serio? no ale co z ciążą? :D
@noelo_cohelo: seks przerywany, plus dobrze obliczony kalendarzyk(w dni niepłodne bardziej szalejemy) Działa póki co już 6 rok. Problemów z płodnością nie mamy, a i tak jesteśmy już nastawieni że jeśli wpadka by się wkradła to przyjmiemy to z radością.