Wpis z mikrobloga

@UberWygryw: Nie chce mi się oglądać całości, zapytam więc - jest tam gdzieś ten wspaniały moment gdy koleś próbuje udowodnić że to nie jest piramida opisując schemat działania, w którym już na pierwszy rzut oka widać piramidę?
@UberWygryw: Aj, szkoda - to zawsze najweselsze fragmenty takich filmów. Jakoś na początku roku znajomy próbował mnie wciągnąć do piramidy, nie pamiętam teraz co to za "firma" była - coś tam z płaceniem kartą i jakimiś "zwrotami", że się jakieś "pakiety" kupowało, potem coś się z tymi "pakietami" działo i dostawałeś TAAAAAAAAAKĄ kasę, oczywiście im więcej luda w to gówno wciągnąłeś tym większą + procent od ich "pakietów". Mówię mu żeby
@UberWygryw: ja mam polew z paciorka, do tego uważam, że to zwykły złodziej i powinien siedzieć za dascoina. Jednak nurtuje mnie jedna rzecz. Widać po nim, że biedak i gołodupiec, jednak twierdzisz, że robi w piramidkach od 15 lat. Czyli co? Można na tym wyjść na swoje? Takie mininum socjalne jakie reprezentuje zezolec? Od 15 lat nikt go nigdy nie pobił za zmarnowaną kasę? Czy każdy z "liderów" to zawodowy manipulant?