Wpis z mikrobloga

Czy ktoś w wielkim skrócie może powiedzieć o co chodzi w Leauge of Legends? Czy trudno sie w to gra? Czy długo trzeba się uczyć itp bo widze ze sporo osób ostatnio w to gra
  • 13
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Chodzisz ludzikami i napierdzielasz boty za punkty w sklepie kupujesz ulepszenia i znowu lejesz boty i postacie przeciwników. I tak w kółko. Mówiąc szczerze nie mam pojęcia co ludzie w tym widzą , grałem 2 godziny i stwierdziłem , ze to nie dla mnie :)
  • Odpowiedz
Same gry pvp 5 na 5, lub 3 na 3. Za to dostajesz exp i kasę. Doexpiasz do 30 lvlu(są po to, żebyś nie grał odrazu z "lepszymi"). Masz kilka darmowych postaci do grania, zmieniają sie co tydzień. Za kasę kupujesz na własność postac zeby zawsze móc nia grać . Oprócz lvlu konta, są lvle postaci. W kazdym meczu robisz je od nowa. Dostajesz za lvl punkty umiejętności, za zabijanie kasę. Kupujesz
  • Odpowiedz
@Oskarek89: postacie kupujesz za IP (waluta którą dostajesz za wygrane gry, przegrane też, ale mniej) lub RP kupujesz za ojro. Masz swoje konto, które leveluje, maksymalny lvl to 30, im więcej masz lveli, tym więcej kasy IP, za którą kupujesz runy i postacie, runy bardzo pomagają w grze, dają więcej "mocy". Masz 3 drzewka rozwoju na każdym lvlu dostajesz jeden punkt do wydania, drzewka możesz zmieniać i dostosowywać do wybranej postaci.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: jak lubisz towarzystwo gimbusow to graj. Ale straszny flejm jest na naszych serwerach. Na zachodzie jest lepiej, ale też wyzywaja sie od noobow. Jak nie masz z kim grać to nawet nie zaczynaj, samemu szybko sie zniechecisz.
  • Odpowiedz