Wpis z mikrobloga

Długo rozmyślając '' Kim jest Chad ? '' po długich przemyślaniach obserwacjach i analizach, wiem że nie ma jednego prototypu tego '' Chada'' ale są ich 3 rodzaje ( tak z życia i z wiedzy ) , dlatego opisze i podam przykłady żebyście mogli sobie je wyobrazić
1. Pierwszy - wyglądają np. jak Cole Sprouse czy Paulo Dybala, wiecie z wyglądu grzeczne chłopaczki przeważnie tzw. '' młode twarzyczki ''
wiecznie uśmiechnięci, każdy ich lubi ( rodzina, szkoła, praca, czy podwórko ) zawsze są w centrum uwagii
roześmiani rozgadani, w opinii ludzi zawsze '' naj '' za co ? Za k*rwa nawet nie wiem. Poprostu są fajni bo są fajni. Miałem z takimi do czynienia, najgorsi z całej puli '' wygrywów ''
Towarzystwo 10/10 co za tym idzie, z dziewczynami praktycznie zero problemów
Najbogatsi ( starzy oczywiście) z całej tej Trójcy Chadów. Najbardziej ich byście nienawidzili, jeśli tego nie robicie. Przemądrzały, wiecznie rozbawiony, w oczach beztroska i radość co mnie wk*rwia. Dziewczyny zawsze 8/10 albo 9/10
Najniżsi z Chadów, ale to nikomu nie przeszkadza. Brak zaburzeń psychicznych itp.

2. Drugi - wyglądają np. David de Gea albo Sebastian Fabijański
czyli uroda na tzw. '' szczura '', przeważnie z domów klasy średniej oraz robotniczej, mają wszystko do wygrywania życia oprócz hajsu, co ich oczywiście kłuje
Aroganccy, pewni siebie i trzymający się w swoich kółkach wiecznej adoracji, czasami sprawiający wrażenie skrytych i tajemniczych co jeszcze bardziej przyciąga do nich dziewczyny. Przeważnie zainteresowania podobne jak u przegrywów np. gry, seriale jednakże bardziej w strone alternatywną, wiecie już nie normik, tylko lepiej
Znaki rozpoznawcze, trójkątna szczęka albo broda i wąsy ( to k*rwa u nich pewniak ), bardzo często są hipsterami lub gustują w podobnych kręgach. Sprawiają wrażenie wiecznie '' niezadowolonych '' i '' pretensjonalnych '' wielka alternatywa
Poprostu rollercoaster dla uczuć młodych dziewczyn, czyli recepta na '' wielkie j7banie ''. Intelektualnie też wyżej stoją od reszty Trójcy, są bystrzejszy bardziej kreatywni. Rzadko kiedy umięśnieni, przeważnie sylwetka atletyczna, zarysy są ale nic poza tym. Będe tak czy inaczej w klasie średniej, taki im los sprzyja

3. Najbardziej obrażana, jednakże najfajniejsza wbrew pozorom. Chady umięśnione i chady ulańce, ciężko mi kogoś tutaj dać na przykład, ale znałem takich w realu. Czasami twarz ala Woody Harrelsson '' przystojny brzydal ''
Jak siłownia, to wie wszystko i każdego chce wciągnąć w fit i sport, nikogo nie obraża i jest bardzo luzacki
zamęczy cie anatomią ale ma dobre intencje
lubi grać na komputerze albo konsoli, przeważnie miły i uprzejmy do wszystkich ( ma czasami napady dziwnej agresji ale pewnie sam o nich nie wie ). Umięśniony, jak nie, to i tak duży '' wielkolud '' przeważnie 90 %
Każdego by obronił, i każdego słucha
Jedyne czym jest jego problemem to, że on nie jest świadomy do końca bycia '' Chadem'' i tych możliwość, poprostu mu tego nie przetłumaczysz. Wygrywanie to wygrywanie i koniec, przeciwieństywo wygrywanie = zgarnianie profitów.
Śmieszek zdystansowany, nigdy nie zamyka się na ludzi. Jednakże mimo pasji i wszystkich '' pro '' cech nie osiągnie zbyt wiele w życiu np. ( wyższa klasa średnia, klasa wyższa ) dziewczyny też będzie miał średnie ( niektórzy mają 9/10 fit ale oni są świadomi atrakcyjność i to wykorzystują ). Jak to mówia '' swoje '' chłopaki

#przegryw
źródło: comment_TNuds5TrK5E4MAF7frRZ8orjdRwOLath.jpg
  • 5