Wpis z mikrobloga

@brr1989: właśnie wczoraj chciałem dokupić btc i znikneła mi opcja dodawania karty, gadałem z suportem i okazało się że mogę dodać max 5 kart w miesiącu a opcję wymiany waluty mam, wpłacałem dzisiaj trochę btc i wymieniałem na euro
podobne problemy miał tu taki mirek, nie było u niego opcji zakupu btc
@plaisant: ja sobie wpłaciłem 100 euro z myślą wysłania trochę mbtc, a zaraz po wpłacie zniknęła opcja wymiany ;/ złodzieje
w dodatku ich opcja dodawania kart działa ciekawie, cvv się zapisuje w systemie na stałe
myślę, że ten serwis oberwie jakimś atakiem hakerskim jak będą odwalać manianę
@brr1989: tam masz live chat wczoraj gadałem z jakimś romanem, zagadaj i dowiedz się dlaczego nie ma opcji wymiany.

cvv się zapisuje w systemie na stałe

dlatego używam kart wirtualnych tylko nie wiedziałem o tym limicie max 5 na miesiąc bo bym dodał zwykłą kartę którą mogę odblokować na czas zakupów w internecie, mogą sobie mieć ten cvv, normalnie karta jest cały czas zablokowana
@plaisant problem zakupu btc rozwiazal sie akurat wczoraj. Chyba ze 2 miesiące!!!. Konto nie wygenerowalo portfela btc, support stwierdził że nie dają rady tego naprawić i mam otwierać nowe konto, tyle że w systemie były moje dane i się nie dało, bo multikonto. Ogólnie pincset maili i ból głowy, ale od wczoraj działa i kupiłem btc. Rzeczywiście to jest dobre. (Jeśli dziala:)))