Wpis z mikrobloga

Mireczki pijcie ze mną kompot. Po trochę ponad 1,5 roku walki, wygrałem z rakiem. Przypałętał się do mnie chłoniak Hodgkina i nie chciał puścić, ale druga linia leczenia i autoprzeszczep szpiku #!$%@?ły dziada ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Pamiętajcie, badajcie się i nie bagatelizujcie sygnałów organizmu. U mnie zaczęło się niepozornie, od powiększenia węzłów chłonnych na szyi. Wyglądałem w pewnym momencie przez to jak dopakowany koks sterydziarz XD Dopiero w tamtym momencie poszedłem do lekarza rodzinnego, który skierował mnie na dalsze badania. Na szczęście to już wszystko za mną.
Pozdrawiam z tego miejsca Mireczka @prosile którego spotkałem na badaniu PET w Poznaniu i który przebył podobną drogę co ja. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie choroby, leczenia czy czegokolwiek to walcie śmiało.
Na koniec picrel z ostatniego wyniku PET.

#rakcontent #medycyna #chwalesie #nowotwory
AmadiS - Mireczki pijcie ze mną kompot. Po trochę ponad 1,5 roku walki, wygrałem z ra...

źródło: comment_PE0I2Ser1wkJfEmpjmMABqdXGAA82eW4.jpg

Pobierz
  • 99
@pianinka: Mamy termin do onkologa dopiero na 12, ale niby to wszystko wygląda na łagodne, tylko nie wiem na ile to było prawdą, a na ile kwestią uspokojenia różowej. Onkolog się okropnie zestresował jak zobaczył usg i próbował załatwić jej wizytę jak najszybciej powtarzając ciągle "wygląda to brzydko" i "dziewczyna dopiero ma 19 lat, znajdźcie jakiś termin jak najszybciej". Guzki 5x5 i 4x4 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@pianinka: Właśnie wiem, że jedyne co ze stresu przyjdzie to popsute zdrowie, dlatego staram się ją ciągle pocieszać, ale jak samemu nad tym myślę to... to w sumie sam już nie wiem co o tym myśleć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Oj bardzo wyczuwalne pod palcami, ale szczerze mówiąc nie wiem czy gładkie i czy się przesuwają, bo za bardzo ich nie maltretowałem. Onkolog kazał na nie uważać,