Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie krople do oczu za 11,99 zł, w sumie spoko cena, ale spieszyłem się do pracy, więc wziąłem jedno opakowanie i poszedłem.

Po pracy wbijam do tej samej apteki, a tam te same krople 14,99 zł za opakowanie.

Mogą tak sobie z dupy podbijać cenę o 25%? Pewnie wszystko mogą, bo wolny rynek, ale trochę słabo to wygląda.

#apteka #farmacja #pytanie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Karbostyryl: Tak robiłem, ale akurat na necie najtańsza opcja to 10,99 zł :D Musiałbym zamówić z 10 sztuk, żeby w ogóle wyrównało się z wysyłką. Co prawda data ważności jest na okolice 2020 roku i na pewno dałbym radę je zużyć, ale za dużo zachodu xD
  • Odpowiedz
na opakowaniu, które wystarcza mi na około 2-3 miesiące


@Psychopathy_Red: Jesteś pewien że możesz tyle tych kropli używać? Większość kropel do oczu ma miesiąc ważności po otwarciu, upewnij się - informacja powinna być na opakowaniu lub w ulotce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym grosz do grosza a będzie cebula ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
Jesteś pewien że możesz tyle tych kropli używać? Większość kropel do oczu ma miesiąc ważności po otwarciu, upewnij się - informacja powinna być na opakowaniu lub w ulotce ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Karbostyryl: No niby jest tam miesiąc... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobra, będę lał wincyj, może się zużyje.

Bo niezużytych szkoda wyrzucać to leję ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz