Wpis z mikrobloga

Dobrze rozumiem, że jak wejdzie nowa liga wszyscy tworzą nowe postacie od zera, bo stash w nowej lidze też jest czysty?

Jest w ogóle sens gry na standardzie?

Trochę mi szkoda zaczynać od nowa, bo nawet wszystkich actów nie zaliczyłem, a jednak trochę czasu w tym nudnego grindu spędziłem. Dodatkowo nie chcę zaczynać od nowa, bo nie chcę grać inną postacią póki co, a od nowa robienie tego samego wydaje się nudne. Nie korzystanie z dóbr nowej ligii też jest demotywujące.

Ile czasu trwa taka liga? Bo rozumiem na jej koniec wszystko leci do standardu i o tym zapominamy, bo znowu każdy tworzy nową postać by się w nowej lidze bawić?

#poe #pathofexile
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shusty: Wszyscy zaczynają od nowa. Jest nowa ekonomia Ligii, nowe itemy, zmiany, w tym cały urok tej gry (dopóki się nie znudzi). Granie na standardzie to głównie testowanie postaci/buildow.
Liga na ogół trwa 3 miesiące, gdzie połowa graczy kończy grać po miesiącu.
  • Odpowiedz
@shusty: Większość ludzi gra na tymczasowych ligach, nową postacią z nowym kontentem, zazwyczaj nowym buildem - przez 3 miesiące. Jeśli ci to przeszkadza i chcesz sobie pykać na standardzie bez resetów to nikt nie broni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shusty: nie opłaca się grać na standardzie bo to jest śmietnik z lig i tester dla buildow z martwa ekonomia, w lidze zaczynasz od zera, poe tętni życiem, świeża ekonomia no i fajne nagrody oraz nowe mechaniki gry oraz przedmioty.
  • Odpowiedz
@Arcyksienciuniu: Obecnie grasz na standardzie i nic się nie zmieni. Po prostu gdybyś chciał wziąć udział w lidze musiałbyś grać od nowa.

Obecnie ludzie cisnęli ligę, żeby efekt kosmetyczny dostać i się nim później przed innymi popisywać:
shusty - @Arcyksienciuniu: Obecnie grasz na standardzie i nic się nie zmieni. Po pros...
  • Odpowiedz