Wpis z mikrobloga

@export ni to wykończenia, ni komfortu jazdy w tym samochodzie, ruda wypierdziela fest. Poszukaj innego miejskiego auta i nie baw się w gaz jak nie jeździsz dużo bo to bezsens.
@vin42: no właśnie jeżdze sporo, czesto gesto 15km w jedna strone 3/4 razy na dzien wydaje mi się, że już gaz będzie się załączął opłacać, samemu dokładac nie bede bo to nie ten budżet, ale nic nie stoi na przeszkodzie szukac LPG. Volvo v40/s40 w tych pieniadzach ma racje bytu? nie szukam konkretnego modelu, bardziej okolice, a widze 2/3 fajne sztuki koło mnie
@export: Jak nie ma rdzy, to bierz. Nissany gniją chyba najbardziej ze wszystkich japońskich aut z tamtych lat, ale poza tym trudno im cokolwiek zarzucić, jeśli chodzi o niezawodność.
@Shatter tak, ale czy liczysz to że przegląd jest droższy, że musisz układ zapłonowy mieć w idealnym stanie, zależy od samochodu ale ja miałem takie że cewki kable i świece musiały być perfect. Peugeot 605,Mondeo III i Audi S8. Nie było mowy o tym żeby tam coś było nie tak z układem zapl