Wpis z mikrobloga

@mroz3: nie chcę psuć tutaj dobrej zabawy i klimatu poczucia bycia lepszym, ale jeśli jest się uczulonym na jajka to części szczepionek się nie dostanie, bo bakterie są żywione kurzym białkiem. Nie dostanie się też szczepionki na odrę, świnkę i różyczkę (jednak szczepionka) jeśli jest się nosicielem hiv albo ma się gorączkę.

Może i szczepionki nie powodują autyzmu, ale też nie sa dla organizmu obojętne, i podawanie ich na pałę, bo taki jest obowiązek, to glupota, która może doprowadzić do powikłań albo śmierci.

@wykopowiczka69 nie chce Ci psuć tutaj zabawy i klimatu poczucia bycia lepszym ale mam akurat tą alergię na kurze białko o której piszesz i ktoś Cię mocno wkręcił w jakieś zabobony. Otóż, dostałam normalnie wszystkie ówczesne szczepionki, tylko zawsze odbywało się to pod obserwacją lekarza. Oczywiście, odczyn poszczepienny występuje ale w tym przypadku jest znośny, w przeciwieństwie do np. życia z polio.

No i po drugie - szczepionki nie mają być obojętne dla organizmu, ich celem jest dokładnie coś przeciwnego. Nie podawanie ich z powodu histerii matek bojących się spuchniętej rączki Brajanka to głupota która może prowadzić do
  • Odpowiedz
@shitty_support: Kto mnie wkręcił? Ankieta, którą mi wręczył lekarz do wypełnienia przed szczepieniem?
Widać, kto tu się tak naprawdę szczepi a kto tylko #!$%@? głupoty dla plusów. Jak kiedyś się zdecydujesz nie być inkubatorem zarazków to przed podaniem szczepionki zapyta cię dokładnie o to samo co mnie.
  • Odpowiedz
@wykopowiczka69 Przeczytaj mój komentarz jeszcze raz, tylko tym razem powoli. Mam komplet szczepień POMIMO tej alergii. Serio zmyliło Cię to, że nie użyłam słowa ankieta? () Chyba pisanie matur pod klucz faktycznie niekorzystnie wpływa na młodzież... Jak myślisz, skąd byłby tekst o obserwacji mnie po szczepieniu i opiece lekarza gdyby nie wiedzieli o mojej alergii? :D 'Ojej, nie napisała słowa ankieta!!!! To na pewno kłamie, a doktor
  • Odpowiedz