Wpis z mikrobloga

Wczoraj podczas igraszek z dziewczyną jak miałem palce w środku to wyczułem kość przez skórę pipki i myślę że może to kość ogonowa albo kręgosłup, ale czy to możliwe żebym tak głęboko sięgnął? xD W dotyku twarde, z takimi wypustkami trochę jak kręgi w kręgosłupie.

#rozowepaski #niebieskiepaski #seks #medycyna #anatomia #zwiazki #pytanie #pytaniedoeksperta
rybsonk - Wczoraj podczas igraszek z dziewczyną jak miałem palce w środku to wyczułem...

źródło: comment_hogvrOPGJQQKWJ4UNzo8FnhBfnQl8dcW.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • 2
@rybsonk twarde z wypustkami xD o #!$%@? stary następnym razem pouciskaj trochę palcem jakbyś chciał te kości przesunąć w dół i zobacz reakcje dziewczyny może odkryjecie nowy fetysz
  • Odpowiedz
@rybsonk: @JeszczeZyje: @jestem_na_dworzu: @lukas-92: @wojna: @modellini: @aks_762: @rraaddeekk: @penquin: @20VT: @mateoaka: @MorenkaKnight: @PanYawel: @typiara_z_wykopa: @Sledziuu2307: @PanYawel: @Czikita113
@xhxhx ma rację, zaraz za pochwą jest odbytnica, gdy jest wypełniona kałem to normalnie jak się włoży palce do pochwy to można je wyczuć. Zwłaszcza, że napisałeś, że w dotyku twarde, z takimi wypustkami trochę jak kręgi w kręgosłupie
  • Odpowiedz