Wpis z mikrobloga

Czy jest tu ktoś kto ma w swoim aucie #opony wielosezonowe?
Zastanawiam się na barum quartaris 5 - chce je zalozyc do drugiego auta (głownie krotkie jazdy po miescie, czasami dojazd 30km drogą szybkiego ruchu) - przebieg to max kilkaset kilometrow miesiecznie. Widziałem cały komplet za ~720PLN

Założyłbym takie i na kilka sezonów nie musiałbym w ogóle kombinować z przechowywaniem, przekładaniem umawianiem sie u wulkanizatorów itd...
  • 6
  • Odpowiedz
  • 1
@rhel w lecie sie scieraja w zimie nie dzialaja jak zimowki... Takie cos posrodku.

Ale skoro to drugie auto.. Na rzadkie i krotkie dostanse.. To czemu nie ;-) bo jak masz zaplacic 150zl za przekladke na zime, 2-3 razy wsiasc do auta i potem znowu 150 na lato.. No to faktycznie deczko nieoplacalne ;-)

Ten bieznik co napisales jest nowym bieznikiem. Moze sie sprawdzi. Barum to raczej nizsza polka opon ale jak
  • Odpowiedz
@skun1: @PawelW124: ma być budżetowo bo tak jak pisałem, jest to drugie auto w domu. Oglądałem jeszcze goodride sw602 (580PLN) i właśnie dębica navigator (650PLN), która jest po środku cenowej stawki.

Slyszalem ze dębica mocno podupadła na jakości i wyprzedzają ją chińczyki pokroju goodride - nie wiem ile jest w tym prawdy...
  • Odpowiedz