Wpis z mikrobloga

Mirki jeśli szukalibyście części używanych do swojego samochodu to serdecznie NIE polecam wam firmy Kryst-car 77-100 Bytów.
Chciałem zamówić u nich nadkole do swojego auta, a że brakowało mi jeszcze osłony na silnik to przy okazji podpytałem. Powiedział że ma, ale chce za nią 150 zł, bo ,,to ładne, z wygłuszeniem, ciężko znaleźć w takim stanie"- no faktycznie na allegro nie ma ani jednej takiej osłony z wygłuszeniem, reszta po ~80 zł. Napisałem smsa, że jeśli osłona faktycznie w dobrym stanie to ją też poproszę, razem wyszło 230 zł.
Dzisiaj otwieram paczkę, wszystkie części są- razem z osłoną. A na niej ani śladu po wcześniej wspomnianym wygłuszeniu. Po zapytaniu sprzedawcy, czy aby na pewno nie pomylił tej osłony stwierdził, że mogę mu ją odesłać a on odeśle mi to 100 zł. Po zwróceniu uwagi, że przecież dałem za nią 150 zł powiedział, żeby pokazać mu nagranie rozmowy, jeśli tak było ( ͡º ͜ʖ͡º).
Po wszystkim jeszcze napisałem smsa, że może zwróci mi chociaż 5 dych bo nie tak żeśmy się umawiali, na co ten jedynie niechlujnie wysłał adres do zwrotu.
Także ten, nie polecam ¯\_(ツ)_/¯

#januszebiznesu #oszukujo #buraki