Wpis z mikrobloga

Cześć, mam takie pytania.
1. Od czego zależy skuteczność vanishing step po tym, gdy rywal zrobi go pierwszy? Czasem udaje mi się zrobic ten unik po tym gdy zrobi go też rywal, a czasem rywal od razu po swoim uniku atakuje mnie combem. To wpływ łącza? Mojego wyczucia? (tu wydaje mi się że jest spoko), czy może statów postaci?
2. Czy do wszelkich bonusów w czasie walki, wynikających z tworzenia teamów, ma znaczenie cała 6? Czy tylko trójka wybrana do walki?
3. Jaki team byście mi sugerowali? SSj3, Janemba i Ginyu są jeszcze to wyskillowania
#dragonballlegends
Pobierz manamana90 - Cześć, mam takie pytania.
1. Od czego zależy skuteczność vanishing step...
źródło: comment_prVF6tf9y80A5aQz4qzZBdUUMm7HnjWZ.jpg
  • 15
@manamana90: 1 Zależy od momentu w którym przesuniesz palcem. Niektórzy atakują od razu a inni czekają np sekunde wykorzystując niecierpliwość przeciwnika. Po uniku przeciwnika radzę ci poczekać aż on zaatakuje. Przesuniesz palcem za wcześnie i dupa. Ale nie możesz przesadzić bo odpowiedni moment minie i sam dostaniesz. To samo w drugą stronę. Nie atakuj od razu po zrobieniu uniku tylko czekaj aż przeciwnik sam przesunie po ekranie wcześniej.
2. Ogólnie ma
@Misjonarzz: co do vanish stepa po ataku, teoretycznie można od razu zaatakować jeśli zrobiło się go w miarę wcześnie. Teoretycznie, bo mimo że co sezon walczę o rank, dalej tego nie ogarniam.
Czasami wchodzi za każdym razem, a innym razem przeciwnikowi udaj się uniknąć, mimo że zrobiłem go w bardzo wczesnej fazie ataku i nie powinien mieć takiej możliwości ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@manamana90: mam wrażenie że to nie dawno się popsuło. U mnie występuje to zarówno po wifi, jak i na mobilnym. Nawet ograniczenie/zwiększenie ilości klatek nie pomaga.
Ostatnio mam też problemem ze zmianą zawodnika, gdy przeciwnik atakuje. Od kliknięcia do zmiany czasami mijają nawet 3 ruchy przeciwnika o_O
I za każdym razem tego typu problemy pojawiają się, gdy gram z kimś z wysokim RP ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Misjonarzz: c9c34bwt
No właśnie nie do końca. Do nie dawna wszyscy na początku rundy wykonywali sidestepy, żeby móc od razu przeprowadzić kontrę. Aktualnie większość czeka z vanishem na atak, żeby nie dać się złapać na baita.