Wpis z mikrobloga

Powiem Wam Miraski szczerze. Gdybym ja miał taki ostrzał jak ma fatboy, to bym już dawno dał sobie spokój i wrócił do administrowania stronami p---o. A tu jemu się dostaje, blacharze się dostaje, dystansu zero i za chwilę psychicznie obydwoje nie wyrobią. Już macie świadectwo kryzysu w postaci wczorajszej akcji.
Mam wrażenie, że nie wiedział, że to się wszystko tak rozwinie i go to po prostu przerosło. Biedak - zauwazyliście, że ostatnio w jego głosie wciąż jest słyszalna agresja i zdenerwowanie? Ta jego patologiczna miłosc do monet go zgubi. Jest kasa, więc nie zrezygnuje z tego cyrku. Więc zapłaci wysoką cenę. BARDZO :)
#mocnyvlog #misondestendik #ffd
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ystko tak rozwinie i go to po prostu przerosło. Biedak - zauwazyliście, że ostatnio w jego głosie wciąż jest słyszalna agresja i zdenerwowanie? Ta jego patologiczna miłosc do monet go zgubi. Jest kasa, więc nie zrezygnuje z tego cyrku. Więc zapłaci wysoką cenę. BARDZO :)


@trenosaurus: Kiedyś, na początku daily vlogów było czuć pasję i zaangażowanie. Podniecał się tymi filmami jak m----n blaszką i przyznam, że fajnie się to oglądało.
  • Odpowiedz
@WaltherW: Dokładnie. Na początku sam oglądałem. Wyjazdy (np. Iran, Gruzja, pierwsze USA i Azja) były nawet ciekawe. Później? Przestałem oglądać na dłuższy czas. Zajrzałem parę miesięcy temu i trafiłem tag tutaj na wypoku. No i wyszło, że bemben się stoczył jak beczka ze smalcem.
  • Odpowiedz