Wpis z mikrobloga

#bukmacherka

Przeanalizowałem pięć spotkań.
1 sza opcja bardziej ryzykowna, druga bardziej bezpieczna.

Athletic Bilbao fatalnie radzi sobie w tym sezonie na wyjeździe, jest jedną z najgorszych drużyn w La Liga pod tym względem. A Levante? No cóż, to drużyna która grając u siebie musi liczyć na zdobycze punktowe, obstawiam remis, ale w bezpieczniejszej wersji kuponu podpórka ze zwycięstwem gospodarzy.

Norynberga kiepska seria, nie wygrywają na własnym boisku. Silny Leverksuen powinien dać sobie z nimi spokojnie radę.

Bergamo ostatnio świetnie spisuje się na własnym boisku, gdzie rozbili Inter 4-1, dlatego niepoważnym byłoby stawianie na nierówne Napoli (kupon Ci .......), ale patrząc na ofensywne usposobienie obu drużyn, trzy bramki w meczu wydają się bardzo prawdopodobne.

West Ham chcąc punktować, musi robić to na własnym boisku, gdzie przecież pokonali 3-1 Manchester United. Cardiff nie punktuje na wyjazdach co do zasady, więc nie widzę innej opcji niż zwycięstwo popularnych "Młotów"

Montepllier vs Lille. Początkowo tutaj chciałem postawić czystą 1kę i odważniejsza osoba może to uczynić, co powiększy znacznie kurs. Aczkolwiek ja wycofałem się z tej opcji, gdyż Ligue 1 to jedna z najbardziej nieobliczalnych lig z TOP'u Europy. Faktem jest, że Lille fatalnie spisuje się na wyjazdach, więc mogą liczyć co najwyżej na remis.

Podsumowując w wersji z czystym remisem na Levante vs Bilbao kurs wyniesie +- 25, natomiast opcja bezpieczniejsza przyniesie nam kurs +-11.

Zapraszam wszystkich do dyskusji i ewentualnych sugestii, sam natomiast myślę, że mecze są dobrze dobrane i kupon ma spore szanse powodzenia. Sam raczej zdecyduję się na bezpieczniejszą opcję kuponu, gdzie puszczę większą sumę, a na wersję z remisem znacznie mniej jednostek.

Pozdrawiam
MolestaEwnement - #bukmacherka

Przeanalizowałem pięć spotkań.
1 sza opcja bardzie...

źródło: comment_3r1IJeh7mX0VYFLVskXWx77S272oiVqv.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach