Wpis z mikrobloga

#sluchawki #biuro #pracbaza (bo jednak się łączy moim zdaniem) #korposwiat (no bo biuro)

MIRCY! Jakie słuchawki do 200zł do biura, must have to zamknięte oraz nauszne. Myślałem o AKG K72 albo AT M20x ale z Audio Technica mam M40x i tak na prawdę nie chcę drugich takich samych słuchawek (tylko trochę słabszych). Odnośnie AKG przeczytałem właśnie że nie do końca są one zamknięte i jestem teraz na rozstaju dróg...

Jakaś pomoc?



  • 17
  • Odpowiedz
@Niegrzeczny_gentleman: sam nienawidzę jak ktoś mówi dopłać x do czegoś ale znając swoją drogę i poszukiwania słuchawek do pracy w biurze to najlepsze co można zrobić to kupić coś z redukcją hałasu - jeśli pracujesz na open space to praktycznie kompletnie znikają odgłosy życia biura (szelesty, kroki, dalekie rozmowy) - słychać tylko lekko rozmowy ludzi siedzących bardzo blisko
  • Odpowiedz
@effectowny: wiesz, tutaj akurat masz dużą rację ale jednak nie chcę wydawać ponad 1000zł za coś lepszego z taką redukcją. Z doświadczenia wiem że takie zamknięte spełnią swoją rolę, w szczególności że w open space nie pracuję. W przyszłości na pewno zainwestuję w coś takiego.

  • Odpowiedz
@Niegrzeczny_gentleman: na olx mozna wyrwac bose qc od 400 zl + nadajnik z aliexpress za 50 i masz fajny zestaw bezprzewodowy. Ewentualnie jak nie wiesz co wybrac, wybierz sie do mp3 stora i sobie potestuj sluchawki. Nie kieruj się marką, ale dźwiękiem, ktory najbardziej bedzie Ci odpowiadal
  • Odpowiedz
@DrobiowaBagietka: Polecam serdecznie. Dobrze wyciszają, same nie przeszkadzają innym. W miarę wygodne (ale strzelam że przez rozmiar nie każdemu będą pasować). Jedynie co można się przyczepić to do dźwięku który jakoś najlepszy nie jest, ale tak czy inaczej przyjemnie się słucha podczas pracy.

Kompletnie nie żałuję zakupu.
  • Odpowiedz