Wpis z mikrobloga

beka z ludzi, którzy nie potrafią żyć bez kawy

przyjdzie toto do pracy jak łachmyta, bez śniadania, w drodze jakiegoś red bulla wypił i brzuchy bolą bo zapił pusty żołądek czarną kawą, bo hehe, mati, ja to bez kawy to nie podchodź

40-letni ludzie, a styl życia jak gimbusy xD

nie to co ja, ciepła herbatka, kanapeczki z masełkiem i szyneczką, szybki prysznic i człowiek jak młody bóg nawet i o 7 rano

#dziendobry #bekazpodludzi #korposwiat #pracbaza
  • 111
  • Odpowiedz
@Pan_Qcek: nie teninę, tylko teinę. I jest to nic innego jak kofeina. Nazywamy to teiną, bo pochodzi z herbaty. Jest jeszcze mateina, która jest w yerba mate, i guaranina, która jak trudno się domyślić występuje w guaranie. Jednak wszystkich tych nazw używamy do nazwania jednego związku.
  • Odpowiedz
ale co z tego jak padalem na ryj o 17,


@5684379: to raczej coś ze zdrowiem, normalny człowiek całe życie po 8h pracy nie może padać na ryj(chyba że 8h ostro zaiwaniał z łopatą albo w mega stresie).
  • Odpowiedz
I dla wszystkich tych którzy mówią że OP nie piję kawy bo piję herbatę - nie piję ani jednego ani drugiego. Wyznaje zasadę że jak człowiek jest zmęczony to trzeba iść spać. Macie wszyscy po prostu duże długi energetyczne i niepotrzebnie szprycujecie się kawą. Wypoczęli byście porządnie to byście zobaczyli co to znaczy czuć się dobrze ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@seeksoul: Tzn ja potrafię zrozumieć jak to jest być uzależnionym od czegoś tak błachego jak kawa. Tzn nie rozumiem bo jestem od gorszych rzeczy uzależniony ale ich nie potrzebuje jak ide do pracy xD
  • Odpowiedz