Wpis z mikrobloga

@denerwujesie: wiem nie znam sie dużo na mixingu i masteringu jeszcze FLa tak dobrze nie znam zeby kminic jakies bardziej złożone rzeczy edytowac jakies poszczególne filtry nakładac i melodie dlatego taki zwyczajny bit bez jebnięcia
@relepeke jak na amatora to całkiem spoko Ci poszło, fałszu się nie dosłyszałem. Konstrukcja perkusji jest czasami bardzo dziwna, ale rozumiem, że eksperymentowałeś. Zawsze to lepiej niż lecieć z tutoriala na chama. Dużo roboty przed Tobą i nie zaśmiecałbym yt na Twoim miejscu od samego początku produkowania. Następnym razem zapraszam na #produkcjamuzyki
@William_Lawson: Dzieki masz racje ale wrzucam dla siebie zeby sobie bylo i zebym mogl sobie wstecz zobaczyc co robilem a jak komus sie spodoba to moze uzywac dlatego free dalem wiem ze nikt tego nie zobaczy ale moze jakims trafem komus siadzie
@William_Lawson: wiem calvin z tempem przesadzilem i niepotrzebnymi snare'ami jakis dziwny ale na moje ocb jest wporządku dobre pianino jest ale wydaje mi sie ze moglem wiecej kicków wstawić ale to mial byc taki wolny uliczny moze inaczej by brzmiało ale wiesz nie chce ogladac jakichs poradnikow i kopiowac 1 do 1 tylko samemu cos dzialac ale tak czy siak dzieki za feedback teraz wiem co tak a co nie nastepnym