Wpis z mikrobloga

Czołem murki i belki. W mojej małej, mądrej główce narodził się ostatnio pomysł nowej, wykopowej inicjatywy, a mianowicie wspólnego wyjścia na lodowisko. Wstępny termin wypadałby w ten piątek, bądź sobotę. Dokładną godzinę ustalimy jak już będziemy wiedzieli ile osób chce iść, ale zapewne w godzinach 17-21. Miejsce - Narodowy, no chyba, że macie lepsze pomysły.

Jak by to wyglądało?
1. Umawiamy się na daną godzinę.
2. Dzień, dwa wcześniej każdy kupuje sobie bilet.
3. Zbieramy się przed narodowym 20 minut wcześniej i razem wbijamy na lodowisko siać postrach wśród normalnych ludzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4. Po wszystkim idziemy na piwo, albo dwa, ewentualnie dziesięć.

Na Narodowym jedna sesja trwa 75 minut.
Bilety są w cenach 14 zł normalny, 11 zł ulgowy + 10 zł za wypożyczenie i 2zł za ewentualną szatnię.
Nie jest najtaniej, ale jedyną znaną mi alternatywą jest Torwar, jednak tam nie da się kupić wcześniej biletów.

Kto się pisze?
#wykolodowisko #wykopiwowarszawa
pozwolę sobie otagować (nie zabijcie mnie xD) #gangkulturalnejwarszawy #bydloontour #gownowpisparty
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kardig: @bb-8: to wy się tam dogadajcie co i jak między sobą i ustalcie konkretną godzinę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Od siebie tylko dodam, że lepiej iść na lodowisko które nie ma wyznaczonej strefy dla dzieci, teoretycznie jest mniejsze, ale w praktyce wygląda to zupełnie inaczej
  • Odpowiedz
@Jabel: Nie da się zamówić biletów przez neta, ale dzięki, nie wiedziałem, że jest takie.
@ciastko_z_kremem: Na którą byś mogła? 17-21 to tylko wstępne okno czasowe, pewnie kolo 19 dopiero pójdziemy.
@Zrobiony_bobr: No ba, zapomniałem dopisać, że bilety na A kupujemy xD
  • Odpowiedz
zamówić


@Kardig: no tam się kupuje w okienku, jest pusto i jest kawiarnia żeby się ogrzać. Narodowy to nadaje się na randkę jak się ma 22 lata :D

nie wiedziałem, że jest takie.


@Kardig: poważnie ?:D nowy w mieście ?
  • Odpowiedz
@Jabel: Nie, 4 rok teraz leci xD
Ale 2 lata w głębi woli i jedna zima z naderwanym więzadłem sprawiły, że jeździłem dotychczas ze dwa razy tylko :P
  • Odpowiedz
@Jabel: Stegny? Dopóki nie zrobią tam zadaszenia, to nie ma co się tam umawiać. Na tor to tylko jak jest ładna pogoda, a teraz warunki zmieniają się na tyle dynamicznie, że lepiej iść pod dach, a stegny zostawić na jakiś spontan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz