Wpis z mikrobloga

Możecie nazwać mnie rycerzem, ale fajnie było pośmiać się z tych dziwnych słówek jakich Szafa używał i z tego że wszystko macał, ale kurnia no nie dziwię się że tak zareagował ciągle śmianie się z wagi, ciągle ubliżanie jego kobiecie i ciągłe gadanie o tym że wszystko co powie to kłamstwa, dejta państwo spokój, nikt by tego nie wytrzymał
#mocnyvlog
  • 19
  • Odpowiedz
@lenovo99: o ile próbowałem nadążyć za czatem to najprawdopodobniej poszło o nazwanie Kasi "niemiecką blacharą". A tę łatkę przykleił jej w jednym z odcinków nasz ulubiony bohater.
  • Odpowiedz
@lenovo99: jakby był szczery ze swoją wagą i powiedział że dał ciała z FFD, dał ciała z 2018km i atlasem to nikt by o wadze i o tym że jest gruby nawet by nie wspominał
  • Odpowiedz
@eSUBA94: Dokładnie, sam typ się pogrąża właśnie przez omijanie tych pytań zamiast odpowiedzieć i by każdy o tym zapomniał.Przyznać do błędu się ten człowiek nie potrafi, ideał #!$%@?.
  • Odpowiedz
@MatkaTeresa: tak mówił że rezygnuje bo i tak często naginał limity "jak coś testował nowego na mieście" ale to czy zadziała to ani słowa a przypominam że częścią FFD były wyniki badań i waga której nie podawał, poprostu szafa wyczuł ten moment że już jest spalony to się szybko ulotnił z FFD wychodząc na tego dobrego..
  • Odpowiedz
@lenovo99: Jego partnerki nie oceniam bo gdzieś tam się pojawia od czasu do czasu czasem coś tam przygrażyni ale po prostu taka jest. Ale ulanego znam od 20k może 40k subów nie pamiętam ile miał wtedy gdy wpadł film o american house po rewolucjach... do 100-120 k subów miły nieszkodliwy Marcinek powyżej tego pojawiła się kasa i jego ego #!$%@?ło w kosmos nie stał się sam dla siebie nieomylny potem zaczął
  • Odpowiedz
@lenovo99: Przecież to były przytyki do jego obietnic. Najazdów na jego lubą nie zauważyłem, on z niej bardziej łacha drze. To był teatrzyk dla odwrócenia uwagi, jak widać co mniej bystrzy złapali się.
  • Odpowiedz
@yogmean: Niezupelnie masz racje. Typek klamal od samego poczatku. I cwaniakowal. Taki cwaniaczek z bazaru - jak sie okazalo doslownie.
Tez go ogladam od niemal poczatku, jeszcze jak jezdzil mazda i glownie krecil z samochodu.
  • Odpowiedz