Wpis z mikrobloga

Miraski z #wykopaka, wpadły dwie problematyczne weryfikacje, które chciałbym z Wami rozwiązać.
1. Mirek zgłasza do zabawy kogoś z rodziny. Na podstawie opisu da się coś wymyślić, ale odpada stalkowanie - paczka musi powstać jedynie w oparciu o opis.
2. Mirek, który dawno temu trafił na listę hańby za niewysłanie paczki w Wykopoczcie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Kandydat podwyższonego ryzyka, ale może nie recydywista. Damy mu szansę?

Hot or not? Bierzemy ich czy odrzucamy? Zdecydujmy razem!
  • 19
@chybaDapi: moim zdaniem w obydwie opcje powinny być odrzucone, przynajmniej w I edycji wykopaki. Powód:
w pierwszym wypadku, zabawa w podstawowej wersji dotyczy wykopowiczów - tzw. "stalkowanie" jest istotnym elementem przygotowywania paczki, zresztą wykopaka powinna być moim zdaniem zabawą charakterystyczną tylko dla Mirków i Mirabelek (użytkowników wykopu), jeśli osoby z "zewnątrz" chcą się podobnie bawić, powinny mieć osobną zabawę (lub zarejestrować się na wykopie)
w drugim przypadku - nie wiem czemu
@susuke15: nie było to problemem, bo opis znajomej był perfekcyjny inic też z zabawy mi nie uciekło, bo mogłem stalkować Ciebie. Tutaj niestety jest tylko jeden uczestnik, którego nie będzie można w żaden sposób przystalkować :(
@susuke15: @chybaDapi: masz takie prawo, ale ja jednak będę bronił swojego stanowiska. WykoPaka jak sama nazwa wskazuje jest powiązana z użytkownikami Wykopu i myślę że powinna być z nimi związana. Nawet organizator wykopoczty planował zrobić 2 różne edycje - jedną dla wykopu, drugą ogólnodostępną. Domyślam się, że chciał właśnie rozwiązać obydwie sytuacje dwoma różnymi wersjami.
Twój przypadek jest 1 przypadkiem - nie wiadomo jak będzie w innych. Ty i @
@chybaDapi: taka sytuacja nie była przewidywana w wykoPACZCE, więc zrobisz co uważasz, ale moim zdaniem wytłumaczenie jest słabe - przecież paczkę i list (może mniej okazałą, ale jednak) można przygotować w każdym miejscu, nie tylko w własnym domu (a tak właściwie, to nie wiem jaka jest nomenklatura, ale właściwie powód "brak wysłania paczki" chyba mówi o tym, że ktoś wysłał zdjęcie zawartości paczki i było zweryfikowane, a pomimo to nie wysłał