Wpis z mikrobloga

Domowe Melodie się kończą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
https://www.facebook.com/domowemelodie/photos/a.1114985458533081/2208907415807541/?type=3&permPage=1

Kochani, zbliża się koniec roku i to chyba najlepszy (o ile w ogóle taki istnieje) czas na pożegnanie. Zespół „domowe melodie” oficjalnie przechodzi do historii. Decyzje z serca nie zawsze na pierwszy rzut oka prezentują się dobrze, mądrze i roztropnie, ale jest to niepodważalnie najmądrzejszy organ w moim ciele i głęboko wierzę, że nie robił sobie ze mnie żartów szepcząc od jakiegoś czasu, że to już koniec. Tak, to już jest koniec, ale nie ma, że nie ma już nic. Jakiś czas temu zrodziła się we mnie potrzeba stworzenia pamiętnika z nutami do piosenek domowych melodii, zapiskami o uczuciach i zdarzeniach, które towarzyszyły mi, kiedy je komponowałam, zdjęciami z głębokich szuflad, tabulaturami na gitarę i ukulele i wieloma osobistymi sprawami. Potrzeba podziękowania dla wszystkich bratnich dusz, dzięki którym ta piękna przygoda mogła mieć miejsce. Takie powiedzmy pożegnalne XXL, które pomieściło się łącznie na 240 stronach.

W książce oprócz 35 partii nut albumowych kompozycji znalazły się też zapisy do dwóch piosenek, które nigdy nie wyszły na płytach oraz mała, zupełnie nowa muzyczna niespodzianka, o której nic nie powiem, bo wszystko zepsuję i w sumie i tak już trochę zepsułam. Stachu książkę przeczytał i mówi, że się wzruszał i śmiał na przemian, ale nie wiem czy to najlepsza rekomendacja, bo Staszyn generalnie na życie się albo wzrusza albo cieszy…Ocenią może Państwo sami. Ilość egzemplarzy ze względu na pewien rozmach, ręczną robotę oraz sporą dawkę intymności będzie mocno limitowany. Od dziś, od teraz na stronie www.domowemelodie.pl „NUTNY PAMIĘTNIK” czeka na Państwa. I proszę się tylko nie smucić, że to koniec. Koniec nowego początkiem, czy jakoś tak…jucho


#domowemelodie #muzyka
Cesarz_Polski - Domowe Melodie się kończą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
https://www.facebook.com/domow...

źródło: comment_h9MnvbR7bDylTrRI8htmYwrQGkB322fy.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz