Wpis z mikrobloga

O co chodzi z electrum wallet? Wpłaciłem na niego 2,3 mBTC, i chciałem wpłacić sobie na BitBay, ale maksymalnie mogłem wysłać tylko 1,28mBTC a teraz mi pisze, że wysłałem całą wartość ( _) O co chodzi? Czy te bitcoinowe portfele mają aż taką prowizje? Chyba coś sobie zrobię bo jestem takim idiotą, że #!$%@?łem na to jakieś 80zł nie wiedząc co robię pomóż ktoś pls.
#bitcoin #btc #krypotwaluty #portfel
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@takitamtypek pokaż transakcję, bo gdzieś jest błąd. Opłata za przelew to mniej niż 1 PLN,a z bitbay 5pln, bo walą prowizję.ale nie 80. To nie fee, musi być co innego.
  • Odpowiedz
@takitamtypek: Przecież wysokość opłaty w Electrum ustawiasz takim suwaczkiem - dodatkowo w opcjach możesz odblokować ręczne wprowadzanie fee i ustawić je na 1sat/b (<1gr). Wszędzie pokazuje ci ile wysyłasz, ile kosztuje przelew, jakim cudem kogoś to przerasta? Daj tx transakcji, to się sprawdzi czy faktycznie tyle zabuliłeś w fee.
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: w minimalnym fee wyskoczyło mi 1,29mBTC więc nie wiem to raczej nie jeste problem :/ Naprawdę chciałbym wiedzieć co się stało z tymi pieniędzmi ale być może już nigdy się tego nie dowiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz