Wpis z mikrobloga

Grzegorz 25 Szczecin

Zgłoszenie nr 425 z dnia 2018-12-01 20:26:23

Imię: Grzegorz
Wiek: 25
Miejscowość: Szczecin
Kim jestem?
Nietypowy - wolny duch. Nie boję się podjąć ważnej decyzji i brać za nią odpowiedzialności. Zaradny i samodzielny. Mam swój cel i zasady w życiu. Śmieszek z dystansem do siebie. Nie wstyd przedstawić mnie rodzinie. Aktualnie pracuję w dość nietypowej branży. Lubię się uczyć i poznawać nowe rzeczy przez co jestem otwarty na nowe rzeczy i aktywności.

Wygląd
Mężczyzna (180cm), czarne włosy, trochę misiek. Tatuaż z moim duchowym towarzyszem. Okulary dodające powagi.

Zainteresowania
Uwielbiam łazić to tu to tam, zwłaszcza jeżeli gdzieś jeszcze nie byłem. Kocham słuchać o doświadczeniach innych. Muzyka wzbudzająca emocje. Elementy popularnonaukowe. Wszelkiego rodzaju gry.
Piekę babeczki jak mam gorszy dzień.

Czego oczekuję?
Szukam kogoś kto nie będzie się bał podjąć ze mną trudnych tematów, gdy będzie potrzeba. Chęci zrozumienia i zaangażowania. Do wspólnego brnięcia dalej. Pewnego rodzaju oparcia i sensu wracania do domu.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Idealny dzień byłby totalnie przypadkowy. W wolny dzień wpada do głowy pomysł żeby porobić coś nowego. Jestem człowiekiem typu: gdy coś mi się podoba - robimy to. Może gdzieś jedziemy, może idziemy na trampoliny. Pochłania nas zew poznawania nowych rzeczy albo powrót do dawno zapomnianych. Całodniowe szaleństwo wykańcza nas. Wieczorny film na kanapie.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Nie widzę przeszkód co do ślubu i dzieci.
Używki są dla ludzi, ale bez przeginania. Narkotyki stanowcze nie.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonyszczecin < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Grzegorz 25 Szczecin

Zgłoszenie nr 425 z dnia 2018-12-01 20:26:23

...

źródło: comment_tZHxNviYgve6gm6HW9YEpBERbfoSo8r2.jpg

Pobierz
  • 1