Wpis z mikrobloga

@LawnmowerMan W takich sytuacjach gdy dziecko #!$%@? takie teksty w internecie za kazdym razem zastanawiam się dlaczego rodzice bie reagują. Najbardziej prawdopodobne jest to, że nie wiedzą co ich kochana córka wypisuje w internetach. Dlatego dzieci nie powinny mieć dostępu do mediów społecznościowych jeżeli są bez jakiegokolwiek nadzoru, tudzież nie mają rodziców w znajomych rodziców, którzy sprawowali kontrolę nad publikowaną treścią.
  • Odpowiedz
@LawnmowerMan: @AnalitycznaOna: tak się składa że dorabiam jako moderator gry dla dzieci w wieku 8-14lat i tam takie teksty to normalka. Rodzice często piszą mejle dlaczego ich dzesika dostała bana. I nawet jak pokazujemy takie teksty to 95% rodziców twierdzi to nie moje dziecko pisze pewnie jej zła koleżanka proszę odblokować bo składam reklamację. Jedynie 5 % reaguje "dziękuję za informację wygląda na to że muszę bardziej kontrolowac
  • Odpowiedz
@korkyx ( ) ( ) nawet jak pokazujemy takie teksty to 95% rodziców twierdzi to nie moje dziecko pisze pewnie jej zła koleżanka To pan Hyde, a nie Jeckyll #pdk ( )
  • Odpowiedz
@korkyx: też tak mam w moich grach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ile razy już podawali do sądu w tym tygodniu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mophk: haha da sądu tylko kilka ale na policję to 100 razy dziennie chcą dzwonić najlepsze teksty o tym że sprawa już jest na komisariacie i pan policjant kazał konto odblokować
  • Odpowiedz