Wpis z mikrobloga

Initial set up fee £195+ Information Gathering Session with one of our counsellors £60+ monthly subscription fee £30+ medication costs between £15 and £45+ blocker injection around £300 (every 12 weeks)+ [Three months after your first prescription is arranged, we will ask you to attend a follow up session with a member of the team. This session is £50]+ if your GP chose not to assist with blood tests via the NHS, we can arrange them at a cost of £50 per test. We usually need 5 tests before treatment starts and a further 2 or 3 every 3 months.
=
Na start £630.
Jeżeli lekarz nie zgodzi się na badania krwi (pogadam z nim o tym na następnej wizycie w połowie grudnia) to £880.
Potem co miesiąc jakieś niecałe £75.
A co trzy miesiące £375 (£525 jeżeli z ich badaniami krwi)+ £50 po pierwszych trzech (choć nie ogarniam czemu mam za to płacić)

Może lekarz się zgodzi. Wydawał się miły ()

Tak czy siak, na razie mnie nie stać. Spłaciłam jednak już długi i to się liczy ()
Teraz odkładać każdy grosik (a raczej pens xD). A póki co chyba zacznę na własną rękę.

Strasznie to wygląda, wiem. Ale gdy już się wpadnie w łapska NHS to będą śmieszne pieniądze, praktycznie darmo. I jeszcze dojdzie wsparcie i refundowane inne zabiegi.


BTW. Już mi przyszedł list z kliniki z tym czego potrzebują. O tym też muszę pogadać z lekarzem, wydaje mi się, że wszystko dla nich zebraliśmy już.


#aneczkamirkuje #anime
a.....5 - Initial set up fee £195+ Information Gathering Session with one of our coun...

źródło: comment_fzmVipory0Odq8evD2a1uEPy24As2Qjx.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz