Wpis z mikrobloga

Na ile wchodzicie moi drodzy :D ? ja ustawilem kupno na 14,2k PLN.
Chciałem wejść wczesniej, ale uciekło :(
Z jednej strony jest strach przed uciekającym pociągiem z drugiej strony, nie chce wchodzić np. na 15k etc. bo wtedy nawet shorta nie zrobie :D

Szczerze mówiąc trzymam się starej wersji i licze na jeszcze jakiś mały DIP.
A później wzrosty nie jakiś MOON od razu, ale do 6k$ powinniśmy stopniowo wrócić :D (możecie robić screen'a)

ps. Wiem, że na tym tagu zrobił się syf i są tylko 2 teorie MOON, albo BANKRUCTWO i upadek Bitcoina :D ale liczę, że jest tu jeszcze ktoś z względnie zrównoważną opinią xD

#bitcoin
#kryptowaluty
  • 12
@SebastianSynJanuszaIGrazyny: niby masz rację, ale jakoś nie chce ustawiać mi się na 13.5k etc. żeby mnie ominął train, albo ustawiać też za wysoko.
Więc to uśredniłem :P
W sumie wychodzi na to samo, chyba że podasz mi różnice :D
@majorkuprik: Nie rozumiem pytania xD nie mówiąc o tym, że zależy od tego co definiujesz przez bogactwo xD
Wiem jedno.. kiedyś bawiłem się w shit-coiny, altcoiny 5 lat temu, pewnego ranka
@majorkuprik: nie ważne jaką mają wartość, ważne czy można na tym zarobić xD i czy kupisz w odpowiednim momencie i czy ludzie akurat w to wierzą, więc powiedz mi majorze gdzie znajde giełde handlująca tymi YANGAMI xD
Jakiś wykresik by się przydał do USD, AT, paru ekspertów i można zaczynać
#yangi
@majorkuprik: bitka trzyma sie na portfelu (polecam electrum) jesli chcesz uzywac (fajnie sie tym placi, na przyklad w alzashop) albo na gieldzie, jesli chcesz spekulowac (ciekawe doswiadczenie, szybko mozna stracic papierowe zyski). Mozna tez hodlowac, to paper wallet lub portfel sprzetowy