Wpis z mikrobloga

Siema.
Wie ktoś może jak na Amazonie przejść od produktu do przeglądania kategorii w której się on znajduje? Szukam tego od zawsze i nie mam pojęcia jak to zrobic.
Przypadek użycia: chce kupić żelazko, mam jakieś przykładowe, wpisuje, wyskakuje mi karta produktu. Nie chce się decydować na to zanim nie obejrzę ocen i cen innych żelazek a nie mam chęci wchodzić ręcznie w dział z żelazkami, chce zobaczyć wszystkie produkty z kategorii, w której jestem. Czy Amazon celowo mi to utrudnia? Nie mogę tego ogarnąć.
PS. Żelazko to akurat przykład z dzisiaj, może nie najbardziej fortunny. Czasami mam produkty, których nawet nie wiem w jakiej kategorii miałbym szukać...
#amazon
  • 3
@femff: na samym dole na stronie z produktem masz takie cos, klikajac na ktorekolwiek przejdziesz do polecanych produktow, a po lewej bedzie tabelka gdzie mozesz sobie wybrac juz konkretna podkategorie.

Jedna uwaga, u mnie pomimo ustawienia jezyka en, albo pl, po kliknieciu w te linki w tabelce pojawia sie jezyk niemiecki. Nie wiem czy tak we wszystkich kategoriach, tutaj testowo wpisalem zelazko i wybralem pierwsze z brzegu.
PurpleHaze - @femff: na samym dole na stronie z produktem masz takie cos, klikajac na...

źródło: comment_pr030XqQP21acQKmleTfbFdBL4BXFri2.jpg

Pobierz