Wpis z mikrobloga

@Bridu: Jak dobrze, że brat ma metro.
5 minut i jesteśmy z miasta u niego.

Raz jak się zepsuło to obczajam tramwaj na jak dojadę, patrzę, a tam 40 minut. Zrobiliśmy takie xD i zostaliśmy na mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Używanie jakdojade XDD czasami myślę że ten serwis robił jakiś mściwy człowiek jako pułapkę na słoików, mam w małym palcu ZTM i topografię Wawy i jak czasami widzę co tam wyskakują za polecane trasy u znajomych to się za głowę łapię XD najgorzej że nikt mi wtedy nie wierzy że jest np. bezpośredni bus jadący 30 minut a nie 3 przesiadki w godzinę, ale co ja tam wiem XD #!$%@?ć jakdojade
  • Odpowiedz
@Geldon: W Wejherowie to jeszcze git. Gorzej jak jechałeś do Gdyni, a wychodzisz na dworcu i widzisz Słupsk... I co ja #!$%@? zrobię o 23 wieczorem z 5% baterii xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Gremo dlatego ja się podwójnie zabezpieczam. Wracam do domu tylko w godzinach kiedy jeżdżą tylko do Wejherowa i kiedy wiem że mój różowy pasek śpi xD
  • Odpowiedz
@sublingual: Zgodzę się, że jakdojadę ma marne algorytmy, ale nie zgodzę się że bezpośredni autobus o jakiejś marnej częstotliwości jest lepszy od trzech przesiadek na ciągach gdzie co chwilę coś jedzie.
  • Odpowiedz