Wpis z mikrobloga

Od momentu kiedy odkryłem postać Elliota Rodgera nie mogę zrozumieć jak do tego doszło że, przystojny, młody mężczyzna, z dobrego domu (ojciec chyba był reżyserem czy coś w ten deseń), z fajnym autem, bardzo dobrą twarzą (wręcz kwadratową, szeroką) i włosami o których ja mogę tylko pomarzyć (mam 21 lat, na początku 2019 22 i zakola na ponad połowę głowy), był zdolny do czegoś takiego. To jest wręcz #!$%@? fascynujące jakie spustoszenie działo się w jego głowie, nie pojmuję tego. Nie wiem ile on miał lat kiedy dokonywał tego zamachu, ale chyba był w tym samym wieku co ja i jak sobie o tym pomyślę, to ja jestem jeszcze większym śmieciem bo doskonale wiem, że nie zrobiłbym czegoś takiego, nawet mi przez myśl to nigdy nie przeszło. Myśli samobójcze to co innego, ale na nie składa się też wiele innych życiowych porażek, jednak jestem pewny że nawet na nie nigdy nie będę zdolny.
#przegryw
  • 7
@facet_musi_byc_zaradny ja miałem pierwsza dziewczynę w wieku 22 lat pomimo że ogólnie mam opinię przystojnego (według mnie jest średnio) trochę ja #!$%@? charakterem ale też kilka lasek mnie odrzuciło ale nie robiłem z tego afery, nie każdemu muszę się podobać. Może on próbował się zachowywać jak alfa a wychodził na creepa, wtedy wygląd nie ma znaczenia kompletnie bo żadna nie chce z psycholem się zadawać, co finalnie się potwierdziło że miał nierówno